Home > تفریح و سرگرمی > منتشر شدن عکس های مستهجن دختر ایرانی در فیسبوک !!

منتشر شدن عکس های مستهجن دختر ایرانی در فیسبوک !!

 

فیسبوک

عکس های مستهجن یک دختر ایرانی در فیسبوک منتشر شد .

Facebook

1353294002 183319 358 منتشر شدن عکس های مستهجن دختر ایرانی در فیسبوک !!

عکس های متهجن یک دختر ایرانی توسط خواستگارش در فیسبوک منتشر شد . به گزارش مجله اینترنتی سوسا ، در پی شکایت یک دختر دانشجوی پزشکی تبریز مبنی بر اینکه فرد ناشناسی در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد صفحه ای با مشخصات وی و مطالبی کذب کرده است ، مامورین اقدامات خود را آغاز کردند.

رئیس پلیس فتا اردبیل عنوان کرد: طی بررسی صفحات مزبور مشخص شد که متهم با درج مطالبی خلاف عفت عمومی و نگاره های مستهجن با عنوان شاکیه موجب هتک حرمت وی شده است.
این مقام انتظامی افزود: در این راستا تحقیقات گسترده ادامه و با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی، هویت متهم که از همسایگان سابق شاکیه بود شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ امینی ادامه داد: متهم پس از بازجویی های صورت گرفته و مشاهده مستندات به جرم خود اعتراف و اظهار داشت بدلیل رد پیشنهاد خواستگاری از طرف این خانم و علاقه زیادم اقدام به این کار کرده ام، که در نهایت متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.
رئیس پلیس فتا اردبیلدر پایان گفت : هرگونه مزاحمت در فضای مجازی و انتشار مطلب کذب و دروغین علیه دیگران در این فضا جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملین آن برخوردی قاطع و قانونی خواهند شد.