Home > سلامت > رکورد تماشاگر در جام کنفدراسیون‌ها-سلامت

رکورد تماشاگر در جام کنفدراسیون‌ها-سلامت

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: پرتماشاگرترین و کم‌تماشاگرترین دیدارهای جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه با اعلام آمار و ارقام دقیق از سوی کمیته سازماندهی این رقابت‌ها مشخص شد.

 در مجموع دیدارهای مرحله گروهی جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه که از شنبه هفته گذشته با شرکت 8 تیم در 2 گروه 4 تیمی به میزبانی شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان  و سوچی آغاز شده بود 449 هزار و 599 تماشاگر در ورزشگاه‌ها حضور یافتند.

در مرحله گروهی 12 بازی برگزار شد که دیدار تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و نیوزیلند در ورزشگاه سن پترزبورگ پرتماشاگرترین بود. 56 هزار و 290 تماشاگر این بازی را از نزدیگ نظاره‌گر بودند که با برتری 4 بر صفر پرتغالی پایان یافت.

در رده دوم پرتماشاگرترین دیدارهای مرحله گروهی جام کنفدراسیون‌های 2017 بازی تیم‌های ملی روسیه و نیوزیلند در افتتاحیه این رقابت‌ها در ورزشگاه سن پترزبورگ با 50 هزار و 251 تماشاگر قرار گرفت. در این بازی روس‌ها با 2 گل نیوزیلند را شکست داده بودند.

در مجموع نیز 134 هزار و 595 تماشاگر بازی‌های روسیه میزبان را در ورزشگاه‌ها نگاه کردند.

رویارویی نیوزیلند با مکزیک کم‌تماشاگرترین بازی جام کنفدراسیون‌ها با حضور 25 هزار و 133 نفر در ورزشگاه شهر سوچی معرفی شد. مکزیک در این بازی با نتیجه 2 بر یک پیروز شده بود.

تیم‌های ملی پرتغال، مکزیک، آلمان و شیلی از گروه‌های A و B به مرحله نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه صعود کردند. در این مرحله آلمان با مکزیک بازی می‌کند و پرتغال به مصاف شیلی می‌رود.

دیدار فینال 11 تیر ماه سال جاری در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار خواهد شد.

[ad_2]
رکورد تماشاگر در جام کنفدراسیون‌ها
کپی رایت: منبع مطلب