خانه > سلامت > طنز؛ بیانیه دانشمندان درباره برخی شعارهای خود جوش!-سلامت

طنز؛ بیانیه دانشمندان درباره برخی شعارهای خود جوش!-سلامت


1295412 606 طنز؛ بیانیه دانشمندان درباره برخی شعارهای خود جوش! سلامت

 علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

ایرانی‌ها همچنان در فهرست عصبانی‌ترین مردم جهان قرار دارند. رییس موسسه نظر سنجی گالوپ در حضور خبرنگاران این خبر را اعلام کرد و وقتی خبرنگاران از ایشان درخواست کردند منابع آماری‌اش برای این ادعا را به آن‌ها نشان دهد، نامبرده 47 آمارگیر این موسسه را در محل نشست خبری حاضر کرد که همگی دست و پا شکسته و ویلچرنشین شده بودند. یکی از آمارگیرها نیز به دلیل وخامت حال، در سی‌سی‌یو بستری بود! ایشان با نشان دادن این افراد گفت: «این‌ها همکاران بنده هستن که به ایران سفر کرده بودن تا در این رابطه از مردم سوال‌هایی رو بپرسن تا جامعه آماری و سوال‌هامون دقیق باشه… ولی خب، ملاحظه می‌کنین دیگر! به جز تن و بدن داغون خودشون، نتونستن چیز دیگه‌ای از اونجا بیاورن!»

دکتر قالیباف در یک ورک شاپ حاضر شد تا بخشی از کوله‌بار تجارت مدیریتی خود را به جوانان منتقل کند. به گزارش خبرنگار ما، دکتر قالیباف در ابتدای این ورک‌شاپ از همه چهار درصدی‌ها خواست تا کلاس آموزشی وی را ترک کنند. ولی زمانی که مدیر ورک‌شاپ در گوش ایشان گفت فقط همان چهار درصدی‌ها توان پرداخت شهریه ورک‌شاپ شما را داشتند؛ بحث را عوض کرد و گفت: «مدیریت از نظر بنده در حالت کلی به سه دسته تقسیم میشه. مدیریت دوطبقه‌ای، مدیریت سوراخ کردنی و مدیریت مرتفع‌سازی… شما اصلا مهم نیست در چه زمینه‌ای مدیر هستین… هر وقت دیدین در بخشی از سیستم زیر دست‌تون شلوغی، تراکم و ترافیک وجود داره، سریع اون قسمت‌رو دو طبقه کنین! هر جا هم دیدین انسداد وجود داره و کارها جلو نميره، سریع در آن بخش یک سوراخِ تونل‌مانند ایجاد کنین.

 

بحث مرتفع‌سازی هم برای زمانی جواب میده که شما می‌بینین مثلا در یک‌بخش از سازمان زیر نظرتون جای یک مدیر تعبیه شده ولی شما قول مدیریت اونجا رو به 23 نفر دادین… اینجا است که باید مرتفع سازی کنین طوری‌که در یک فضای سه*چهار متر همه این 23 تا مدیر جا بشن و مدیریت کنن!» در پایان این ورک‌شاپ، یکی از جوانان حاضر از دکتر قالیباف پرسید: «ببخشید استاد! درباره روش مدیریتی زل زدن به دوربین، چیزی یادمون نمی‌دین؟» و دکتر قالیباف گفت: «شرمنده دیگه… اون فوت کوزه‌گری است که نزد استاد باید محفوظ بماند و فقط به اهلش سپرده می‌شود!»

دانشمندان علم همجوشی هسته‌ای (فیوژن) اعلام کردند پس از چهل‌سال بررسی حادثه شعار دادن، علیه رییس‌جمهور وقت که به گفته عده‌ای به صورت خودجوش بوده، توانسته‌اند به مفاهیم بنیادی عظیمی در علم خودجوشی و همجوشی دست پیدا کنند. آن‌ها در بیانیه‌ای که در این رابطه منتشر کردند، اعلام نمودند: «ما با برخی از این افراد گفت‌و‌گو کردیم تا به حقایقی درباره زوایای پنهان علم خودجوشی پی‌ببریم . آن‌ها اعلام کردند سر ساعت، دقیقه و ثانیه مشخصی ناگهان ته دل همه‌شان قلقلک آمده و جوشش خاصی را در ناحیه چسبیده به طحال‌شان احساس کردند.

 

این جوشش بر خلاف سایر جوشش‌ها یک جوشش سر زبان‌دار بوده و به آن‌ها گفته، باید علیه رییس‌جمهور منتخب مردم شعار بدهند وگرنه این جوشش‌ها از نواحی داخلی بدن، به ناحیه صورت این افراد منتقل می‌شود تا بازدن جوش‌های درشت و قرمز، نتوانند تا 6 ماه در هیچ مهمانی و عروسی‌ای حاضر شوند! یکی از این افراد به محققان ما گفت: من هفته دیگه‌اش عروسی خواهر زنم بود… شما جای من بودی حاضر نمی‌شدی چهار تا شعار کشککی بدی ولی با صورت پر از جوش تو عروسی خواهر زنت حاضر نشی؟!» در پایان این بیانیه دانشمندان اعلام کردند مشغول بررسی رابطه این خودجوشی با بالا رفتن نقطه‌جوش بعضی‌ها از نتایج برخی انتخابات هستند!


طنز؛ بیانیه دانشمندان درباره برخی شعارهای خود جوش!
کپی رایت: منبع مطلب