Home > سلامت > دو جهت معکوس استقلال و پرسپولیس!-سلامت

دو جهت معکوس استقلال و پرسپولیس!-سلامت

[ad_1]

خبرگزاری مهر: استقلال با در اختیار قرار دادن چهار بازیکنش به تیم امید در حالی موافقت کرد که پرسپولیس برای تنها بازیکن تیم امیدش یعنی صادق محرمی در حال جنگ با فدراسیون فوتبال است تا این بازیکن را برای اردو و دیدار با قرقیزستان به تیم امید ندهد. به طور کلی سال گذشته هم همینطور بود، پرسپولیس و برانکو هر روز با کی روش کشمکش داشتند اما استقلال در تمام طول سال هر بازیکنی را که کی روش خواست به تیم ملی داد و هرگز حتی به تعطیلات لیگ برتر هم اعتراضی نکرد.

این موضوع شاید در نگاه اول بسیار متمدنانه باشد و همکاری استقلال با تیم ملی را بیشتر نشان دهد که اتفاق خوبی است اما نتیجه این همه مسامحه و بی توجهی به برخی بازی هامثل دربی و یا بازی با العین برای باشگاه استقلال و منافع این تیم خوب نیست. استقلال در برابر العین و در حالی که در هافبک دفاعی با بحران بزرگی مواجه بود امید نورافکن را هم به تیم امید داد تا در کره جنوبی به میدان برود و خودش در غیاب امید ابراهیمی و فرشید باقری در میدان ۶ گل از العین خورد.

همین حالا که استقلال و پرسپولیس احتمالا در آلمان دربی خواهند داشت باز هم استقلال در حالی که دیروز و امروز امید ابراهیمی و محسن کریمی را جراحی کرده است و دو بازیکن را در اختیار ندارد، ۴ بازیکن دیگر را هم به تیم امید می دهد و در آلمان منهای ۶ بازیکن به دیدار پرسپولیس می رود.

به نظر می رسد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دو رویه کاملا مختلف نسبت به فدراسیون فوتبال و تیم های ملی و البته منافع خودشان در پیش گرفته اند که این می تواند به جایگاه افتخاری پیش از ورود به استقلال در فدراسیون فوتبال هم مربوط باشد.

[ad_2]
دو جهت معکوس استقلال و پرسپولیس!
کپی رایت: منبع مطلب