X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
Home > سلامت > نفرات اول چهار وزن آزاد و فرنگی مشخص شدند-سلامت

نفرات اول چهار وزن آزاد و فرنگی مشخص شدند-سلامت


1307231 131 نفرات اول چهار وزن آزاد و فرنگی مشخص شدند سلامت

خبرگزاری تسنیم: نفرات نخست اوزان ۵۷، ۶۵، ۶۶ و ۷۵ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم‌های ملی مشخص شدند.

 به نقل از سایت فدراسیون کشتی، روز نخست رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد.

عصر امروز و در دیدارهای فینال برگزار شده این رقابت‌ها در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد،رضا اطری (مازندران) با کسب دومین پیروزی مقابل نادر حاج آقا نیا (مازندران) به عنوان نخست رسید. در وزن 65 کیلوگرم، میثم نصیری (زنجان) با دو پیروزی مقابل فرزاد عموزاده (مازندران) به عنوان قهرمانی رسید.

در وزن 66 کیلوگرم کشتی فرنگی نیز، محمد الیاسی (خوزستان) نیز دو دیدار خود را مقابل امین سوری (خوزستان) با پیروزی پشت سر گذاشت و قهرمان شد. همچنین در وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی، پیام بویری (خوزستان) در دو مبارزه مقابل شایان عفیفی از آذربایجان غربی را مغلوب کرد و به مقام نخست رسید.

مراسم وزن کشی مسابقات روز دوم رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی نیزعصر امروز (پنج شنبه) در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

61 کیلوگرم:

استراحت: بهنام احسان پور

محمد نامجو مطلق (گیلان) – مهران نصیری (مازندران)

ایمان صادقی (مازندران) – محمد ملکی (آذربایجان شرقی)

مسعود اسماعیل پور (مازندران)- پژمان جوربنیان (تهران)

70 کیلوگرم:

استراحت: مصطفی حسین خانی (تهران)

سعید داداش پور (مازندران) سعید صالحی (کردستان)

جمال عبادی (خوزستان) – تیمور گنج علیا (قزوین)

اصغر جبلی (گلستان) – حامد رشیدی (کرمانشاه)

86 کیلوگرم:

استراحت: علیرضا کریمی (البرز) حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران)  وحید شاه محمدی (همدان)

محمد جواد ابراهیمی (مازندران) حنیف باقرزاده (آذربایجان غربی)‌

نادر حامدی پور (فارس)- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی)

جمال رمضانی (خوزستان) – عزت اله اکبری (مازندران)

125 کیلوگرم:

استراحت: کمیل قاسمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه) سعید امیری (بوشهر) امیررضا امیری (لرستان) مهران میرزایی (همدان)

جابر صادق زاده (مازندران) – امین طاهری (تهران)

جعفر شمس ناتری (گیلان) – پویا رحمانی (فارس)

امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) – سید رضا موسوی (مازندران)

کشتی فرنگی

59 کیلوگرم:

استراحت: محمد نوربخش (تهران) میثم دلخانی (فارس) شیرزاد بهشتی طلا (کرمانشاه) عبدالمحمد پاپی (خوزستان) ایوب گراوند (هرمزگان) مصیب اکبری (توابع تهران)

مهرداد مردانی (خوزستان) – باقر توکلیان (فارس)

حسین گرایی (فارس)- محسن حاجی پور (مازندران)

71 کیلوگرم:

استراحت: محمدعلی گرایی (فارس) برومند اصلان (لرستان) عظیم گرمسیری (خوزستان) اصغر عالی محمدی (تهران)

جواد صابری پور (اصفهان) – مجید خلیلی (قزوین)

فرشاد بلفکه (لرستان) – محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

پرهام قنبری (فارس) – افشین اسلامی (مازندران)

مهران داداشی (گیلان) – هاشم محمودی (اردبیل)

80 کیلوگرم

استراحت: یوسف قادریان (البرز) رضا محمدعلی پور (اردبیل) مهدی محمدزاده (مازندران) سعید کشاورز (قزوین) مجید دهقان (فارس)

مهدی ابراهیمی (قم)- کیوان رضایی (فارس)

هوشنگ خلیلی (اصفهان) – علی زینتی رفاه (قم)

میلاد خسروی (لرستان) مهدی هدایی (خوزستان)

98 کیلوگرم:

سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) – مهدی علیاری (تهران)

امیرحسین میری (کرمانشاه) – علی اکبر حیدری (قم)

سید امیر حسینی (مازندران) – محمد مدرسی (چهارمحال و بختیاری)

محمد یگانه (ایلام) – امید افتخاری اصل (البرز)

پهلوانی:

70 کیلوگرم:

علیرضا کشاورز (فارس) – جلال علیزاده (خراسان شمالی)

محمد نادری (زنجان) – ابراهیم ولیان (بوشهر)

فرهاد عبدی (تهران)- حمید الهیان (خراسان شمالی)

90 کیلوگرم:

مجتبی کلانتریان (خراسان شمالی)- ارشک مربی (کرمانشاه)

احسان واحدی (مرکزی)- محمدحسن رستمی (گیلان)

احسان قلی زاده (بوشهر)- رسول صحرایی (خراسان رضوی) 

100 + کیلوگرم:

محمد وثوق فیلابی (خراسان رضوی) – اشکان مردانی (لرستان)

احمد میرزاپور (خراسان رضوی)- صابر کولیوند (البرز)

مسابقات فوق، فردا (جمعه) برگزار می‌شود.


نفرات اول چهار وزن آزاد و فرنگی مشخص شدند
کپی رایت: منبع مطلب

Check Also

از اول مرداد، «کره» گران می شود-سلامت

خبرگزاری تسنیم: رضا باکری در گفت‌وگو با خبرنگار ضمن تایید خبر تسنیم در باره افزایش …