X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
Home > سلامت > پرسپولیس – الاهلی؛ از نگاه مجله AFC-سلامت

پرسپولیس – الاهلی؛ از نگاه مجله AFC-سلامت

ورزش سه: بعد از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن حریفان در این مرحله جدال های حساس و سرنوشت سازی رقم خورد که یکی از این بازی های حساس رویارویی پرسپولیس قهرمان ایران با الاهلی نایب قهرمان عربستان خواهد بود. جدالی که بار دیگر تحت الشعاع تنش های سیاسی دو کشور باید در ورزشگاه شهر ثالث برگزار شود.

در فاصله چند هفته تا زمان این بازی مجله کنفدارسیون فوتبال آسیا در تازه ترین شماره خود به بررسی بازی های حساس مرحله یک چهارم نهایی پرداخت که یکی از این بازی ها جدال پرسپولیس با الاهلی بود. در صفحه اختصاص داده شده به معرفی این دو تیم نویسنده مجله به تشریح وضعیت حاکم بر دو تیم، ستاره های کلیدی ، گلزنان اول و همچنین افکار تاکتیکی مربیان دو تیم برانکو و ربروف پرداخت.

نکته جالب این که نویسنده مجله afc از مهدی طارمی به عنوان گلزن اول و وحید امیری به عنوان ستاره کلیدی پرسپولیس در راه قهرمانی آسیا نام برد که آقای گل لیگ برتر و مهاجم ملی پوش این تیم در صدد جدایی از سرخپوشان و کوچ به تیمی خارجی قرار دارد ضمن این که از عمر السوما مهاجم سوری نیز به عنوان برترین گلزن الاهلی نام برده شده است.

 

 1312169 506 پرسپولیس – الاهلی؛ از نگاه مجله AFC سلامت

پرسپولیس – الاهلی؛ از نگاه مجله AFC
کپی رایت: منبع مطلب

Check Also

اعتراف مدیر یوونتوس به جدایی احتمالی دیبالا-سلامت

ورزش سه: ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس در مصاحبه با پرمیوم اسپورت حاضر نشد در مورد …