X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
Home > سلامت > داربی آلمان کم بود، آمستردام هم اضافه شد!-سلامت

داربی آلمان کم بود، آمستردام هم اضافه شد!-سلامت


1313063 825 داربی آلمان کم بود، آمستردام هم اضافه شد! سلامت

ایسنا: درحالی که هنوز شرایط برای دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان فراهم نیست، اسپانسر این دو باشگاه به دنبال برگزاری داربی دومی در آمستردام هلند است!

 از مدت‌ها پیش اعلام شد که استقلال و پرسپولیس در آلمان به مصاف هم خواهند رفت و هفته‌ای یک بار مکان بازی عوض شد و حالا خبر می‌رسد که اسپانسر دو باشگاه به دنبال مهیا کردن شرایط برگزاری بازی در آمستردام هلند و در ۲۸ تیرماه است. این درحالی است که پرسپولیس ۳۱ تیر در سوپر جام به مصاف نفت تهران می‌رود.

جالب است که هنوز مکان بازی در آلمان معلوم نیست و کمتر از یک هفته تا زمان بازی فرصت باقی مانده است. ابتدا قرار بود بازی در دوسلدورف باشد و سپس به بیله‌فلد رفت و به یکباره اعلام شد که کلن، مکان برگزاری بازی خواهد بود و حالا باز خبر می‌رسد که بیله‌فلد قرار است میزبان بازی باشد. این همه ناهماهنگی تنها یک چیز را به ذهن متبادر می‌کند و آن هم این که اسپانسر به دنبال بهره برداری مالی از نام سرخابی‌ها و جیب هواداران به نفع خود است.

اگر فکر می‌کنید که این مساله عجیب‌ترین نکته داربی خارج از کشور سرخ‌آبی‌ها است، اشتباه می کنید، شگفت‌آورترین قسمت ماجرا این است که حالا این فرزند نارس، ظاهرا یک دوقلو هم پیدا کرده و قرار است آمستردام هلند هم به این جریان اضافه شود تا ضرب المثل گل بود و به سبزه نیز آراسته شد، مصداق کامل پیدا کند.

وزارت ورزش به عنوان مالک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دقیقا در کجای این بازی است که هیچ واکنش روشنی نشان نمی‌دهد و حتی مشخص نیست که درآمد این بازی به جیب چه کسی می‌رود؟

اسپانسری که بنا بر ادعای مدیران استقلال و پرسپولیس از دو فصل گذشته میلیاردها تومان به سرخابی‌ها بدهکار است، به چه تضمینی قرار است پولی به این دو باشگاه برای این بازی بدهد و اصلا مبلغ آن چقدر است؟

استقلال تاکنون پولی به بازیکنان این فصلش نداده و پرسپولیس هم مبلغ پایینی پرداخت کرده و اگر برگزاری این بازی و تلاش زیاد اسپانسر برای انجام آن، یک نوع گروکشی برای پرداخت پول نباشد، چه چیزی است؟

بارها و بارها شنیده شده که مربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس تمایلی به برگزاری این بازی ندارند و تنها اجبار اسپانسر، آنها را به برگزاری دیداری مجبور کرده که شکست در آن می‌تواند همه برنامه‌های آنها را برای لیگ بر هم بزند.


داربی آلمان کم بود، آمستردام هم اضافه شد!
کپی رایت: منبع مطلب

Check Also

توصیه های مهم برای کاهش وزن-سلامت

روش‌های بسیار موثر اما نادیده گرفته شده‌ای وجود دارند که به شما کمک می‌کنند از …