X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
Home > سلامت > تغییر در پخش سریال شبانگاهی شبکه یک-سلامت

تغییر در پخش سریال شبانگاهی شبکه یک-سلامت

خبرگزاری مهر: روزهای پخش مجموعه تلویزیونی شبانگاهی شبکه یک سیما افزایش یافت.

 به نقل از روابط عمومی شبکه یک، با توجه به تغییر جدول پخش شبکه یک، سریال تلویزیونی «پرستاران» که پیشتر از جمعه تا چهارشنبه پخش می شد از این به بعد هر شب روی آنتن خواهد رفت.

1313433 635 تغییر در پخش سریال شبانگاهی شبکه یک سلامت

قسمت اول فصل دوم سریال «پرستاران» به تهیه کنندگی داود هاشمی، نویسندگی علیرضا افخمی و کارگردانی شهرام شاه حسینی از فردا چهارشنبه ۲۱ تیر ساعت ۲۲:۲۰ پخش می شود. امشب هم پنچمین قسمت از خلاصه قسمت های پخش شده فصل اول روی آنتن خواهد رفت.

فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، فریبا نادری، امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی، شهرام عبدلی و محمد فیلی از دیگر بازیگران سریال «پرستاران» هستند. این مجموعه تلویزیونی، زندگی چند پرستار را روایت می کند که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند والبته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به تصویر می کشد.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۵۲ قسمت تولید شده است که قسمت ۲۷ (آغاز فصل دوم) از فردا شب نمایش داده می شود.


تغییر در پخش سریال شبانگاهی شبکه یک
کپی رایت: منبع مطلب

Check Also

هشدار نماینده ایذه نسبت به پخش «سرزمین کهن»-سلامت

آی سینما: در حالی که قرار بود از دو هفته پیش سریال «سرزمین کهن» با …