خانه > سلامت > از نقاط ضعف تراکتور استفاده می کنیم-سلامت

از نقاط ضعف تراکتور استفاده می کنیم-سلامت


ورزش سه: معین عباسیان، هافبک پدیده درباره گلزنی‌اش در بازی مقابل سایپا و پیروزی‌شان در این دیدار گفت: بازی سخت و دشواری مقابل سایپا داشتیم عبور از دفاع مستحکم نارنجی پوشان تهرانی سخت بود اما ما توانستیم با دوندگی زیاد گل های زیبایی به ثمر برسانیم. ما باید از این بازی بهترین استفاده را می بردیم تا به شخصیت تیمی مان دست پیدا کنیم. 

 

وی افزود: ما پیش از این موفقیت‌های دیگری هم داشتیم اما اینکه یک بازی می‌بردیم و یک بازی باخت داشتیم برایمان خوب نبود و فکر می‌کنم از ثبات شخصیتی‌مان دور شده بودیم. اما اکنون از این پیروزی پرگل درس‌های زیادی گرفته ایم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بعد از این در بازی‌هایمان همین روند را ادامه دهیم. 

 

هافبک پدیده درباره دیدار هفته آینده‌شان با تراکتور و قیاس آن با دیدارشان در جام‌حذفی خاطرنشان کرد: درست است از تراکتورسازی در جام‌حذفی شکست خوردیم اما مطمئنا آن باخت درس بزرگی است تا بتوانیم از نقطه ضعف‌ و قوت مان در این بازی سود ببریم و شکست را به حریف تحمیل کنیم. پدیده از پیروزی سایپا به بعد تنها به فکر امتیاز جمع کردن است و نمی‌خواهد کوچکترین موقعیتی به حریفانش دهد چون هدف ما از ابتدای فصل کسب رتبه‌ای خوب و قرار گرفتن در جمع مدعیان کسب سهمیه آسیایی است.

 

او درباره خداحافظی رضا عنایتی در دیدار منتخب مشهد و کربلا گفت: رضا عنایتی یکی از اسطوره‌های خوب فوتبال ایران است. فوتبال او با خداحافظی‌اش به پایان نرسیده است. او رفت تا جا برای جوان‌ها باز شود و حامی بزرگی برای بازیکنان جوان شهرش باشد. همه بازیکنان مشهدی فوتبال ایران منتظر روزی خواهیم بود که او روی یکی از نیمکت‌ های تیم‌های مشهدی به عنوان سرمربی حضور داشته باشد.


از نقاط ضعف تراکتور استفاده می کنیم
کپی رایت: منبع مطلب