خانه > سلامت > دستگیری عوامل درگیری مسلحانه در کرمانشاه-سلامت

دستگیری عوامل درگیری مسلحانه در کرمانشاه-سلامت


خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری عوامل ایجاد نزاع دسته جمعی توسط پلیس خبر داد.

سرهنگ رضا شیرزادی گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از شهرک های حاشیه ای این شهرستان، ماموران کلانتری 25 دولت آباد به منظور بررسی موضوع سریعا راهی منطقه شدند که مشخص شد عده ای از همسایه ها به دلیل اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده و اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری کرده اند.

وی افزود: به دلیل گستردگی درگیری دو اکیپ از ماموران یگان امداد نیز به محل اعزام شدند که در نهایت با استفاده از شگردهای خاص پلیسی درگیری خاتمه پیدا کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه در این درگیری پنج نفر بر اثر تیر اندازی مجروح شدند، گفت: مجروحان این درگیری با کمک عوامل مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ شیرزادی یادآور شد: ماموران انتظامی شهرستان، بلافاصله پس از حضور در صحنه جرم پنج نفر از عوامل اصلی درگیری را شناسایی و به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی کردند.

وی با بیان اینکه، حضور به موقع و مقتدرانه پلیس مانع گسترش نزاع شد، تاکید کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که عده ای هنجار شکن نظم و امنیت عمومی را خدشه دار کنند و با این دست جرایم به شدت برخورد قاطع خواهیم کرد.


دستگیری عوامل درگیری مسلحانه در کرمانشاه
کپی رایت: منبع مطلب