خانه > سلامت > چرا جباری و رحمتی به تمرین نرفتند؟-سلامت

چرا جباری و رحمتی به تمرین نرفتند؟-سلامت


 خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی آغاز شده است که مجتبی جباری و مهدی رحمتی در محل تمرین حاضر نشده و ظاهراً تلاش‌ها برای بازگشت این دو نفر به نتیجه نرسیده است. 

علیرضا منصوریان که روز گذشته بعد از حضور جباری و رحمتی در باشگاه فشارهای زیادی را از سوی تماشاگران و کارشناسان فوتبال متحمل شد امروز سعی کرد با برگرداندن هر دو نفر به نوعی هم فشارها را از روی دوش خود بردارد و هم ذهنیت دو کاپیتان تیمش را نسبت به خودش عوض کند که البته وی در اولین اقدام روی سایت باشگاه استقلال درخواستی را از سید رضا افتخاری برای بازگشت این دو نفر انجام داد. بعد از این اتفاق همه در انتظار واکنش سید رضا افتخاری بودند تا در مورد درخواست منصوریان و بازگشت ۲ کاپیتان استقلال اظهارنظر کند اما در کمال تعجب مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد به خاطر آرامش تیم امشب در برنامه ۹۰ هم حاضر نخواهد شد.

حال این سوال به وجود می‌آید که چه کسانی مخالف حضور رحمتی و جباری در تمرینات استقلال هستند و بر چه اساسی این دو نفر را کنار گذاشتند و اگر جباری و رحمتی تخلفی انجام داده‌اند چرا به صورت رسمی و علنی اعلام نمی‌شود و این دو بازیکن به حالت تعلیق درآمده‌اند.

از طرفی در جلسه روز گذشته هیأت مدیره باشگاه استقلال ظاهراً عباسی ملکی از سایر اعضا خواسته تا به صورت کتبی موافقت خود را با کنار گذاشتن رحمتی و جباری اعلام کنند که هیچکدام از اعضای هیأت مدیره راضی به امضای این درخواست نشدند اما اینکه چرا این عضو هیأت مدیره استقلال چنین تصمیمی را اتخاذ کرده که سایر اعضا با آن مخالف هستند، جای سئوال دارد. 

ظاهراً اعضای هیأت مدیره استقلال از شب گذشته چندین بار تصمیم گرفتند با عباسی ملکی مشورت کرده و دلایل چنین تصمیمی را از او بپرسند اما وی مسئله را واکاوی نکرده و تنها به این موضوع اشاره کرده که علیرضا منصوریان چنین خواسته‌ای را داشته است! 

حال مشخص نیست منصوریان که امروز درخواست بازگشت این نفرات را کرده بی‌دلیل قید رحمتی و جباری را زده است یا اینکه تحت فشار این عضو هیأت مدیره زیر بار چنین تصمیمی رفته است.

نکته عجیب ماجرا این است که سید رضا افتخاری، جواد قراب و حسن زمانی هر ۳ نفر با این تصمیم مخالف بودند اما از آنجا که افتخاری از عباسی ملکی حرف‌شنوی دارد تنها به صورت شفاهی درخواست این عضو هیأت مدیره را تائید کرده و حال باید دید سرانجام این عضو هیأت مدیره تا کجا و تا چه زمانی تصمیمات خود را در جمع مدیران استقلال علنی خواهد کرد.


چرا جباری و رحمتی به تمرین نرفتند؟
کپی رایت: منبع مطلب