خانه > کامیپوتر و اینترنت > کاربردی > معرفی آنتی ویروس آویرا

معرفی آنتی ویروس آویرا

آویرا ویروس کش

سازندگان آویرا
این مجموعه محصول کمپانی Avira که یک شرکت آلمانی است می باشد. این شرکت اولین محصول خودرا درسال با نام H+BEDV Datentechnik GmbH عرضه نمود. این شرکت محصولات امنیتی خود را هم به صورت رایگان و هم به صورت حرفه ای عرضه می کند.

خصوصیات نسخه رایگان آویرا
آنتی ویروسی با حجم کم، سرعت پردازش بالا و داشتن امکاناتی چون مقابله سریع با بدافزارها و ویروس های مخرب که در جلوگیری از نصب بدافزارها بسیار موثرتر از پاک کردن آنها از سیستم می باشد. این آنتی ویروس از طریق وب سایت free-av.com به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس برای نمایش کاربری برنامه به صورت نسخه مخصوص کاربران مبتدی یا متوسط است. اگر نحوه نمایش این آنتی ویروس را به شکل پیشرفته تغییر دهید، امکانات بیشتری برای تنظیمات نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد. از دیگر خصوصیات مثبت این آنتی ویروس بسته های بروز رسانی بسیار سبک و کم حجم برای اینترنت های با پهنای باند کم است.

موفقیت های آویرا
بر اساس گزارش های سال 2012 موسسه AV-Comparatives آویرا در سال گذشته با کسب 4 عنوان Advance+ و 5 عنوان advance، از مجموع 9 تست این موسسه توانست همچون سال های قبل رتبه بالای خود را در بین برترین آنتی ویروس ها تثبیت نماید و از سوی این موسسه به عنوان یکی از محصولات Top Rated سال 2012 جای گیرد.

بر گرفته از وب سایت فرادانا: آنتی ویروس آویرا Avira