Home > سلامت > دیسلایک روز؛ وقت‌نشناسی مدیر پرسپولیسی-سلامت

دیسلایک روز؛ وقت‌نشناسی مدیر پرسپولیسی-سلامت

[ad_1]

آی اسپورت: در روزهایی که حاشیه‌ها از در و دیوار باشگاه پرسپولیس بالا می‌روند، رئیس هیات مدیره این باشگاه به جای تزریق آرامش به بازیکنان و کادر فنی با مصاحبه‌ای عجیب و جنجالی، جدیدترین و شاید بزرگ‌ترین حاشیه را رقم زده است. جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ماجرای تمدید قرارداد برانکو گفت: «پرسپولیس فصل گذشته قهرمان شده است و امسال همه تیم ها قصد دارند که پرسپولیس را شکست بدهند. براین اساس تیم ما به تفکرات جدید نیاز دارد تا قهرمانی خود در لیگ برتر تکرار کند. برانکو مربی باکلاسی است اما معلم کلاس اولی نمی‌تواند به کلاس ششمی‌ها درس بدهد و پرسپولیس نیاز به تفکر جدیدی دارد.»

این اولین بار نیست که کاشانی در بدترین و نامناسب‌ترین شرایط عملکرد برانکو ایوانکوویچ را زیر سوال می‌برد. او حدود 5 ماه پیش هم پس از قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در لیگ برتر در گفتگو با خبرگزاری میزان حرف‌هایی مشابه امروز را زده بود و مدعی شده بود وقتی کسی به کلاس بالاتر می‌رود باید دبیر خود را عوض کند! او این مصاحبه را دقیقا در زمانی انجام داد که صحبت از تمدید قرارداد 5 ساله برانکو با پرسپولیس بود. امروز هم در شرایطی که پرسپولیس و برانکو تحت فشار هستند و نیاز به آرامش دارند، کاشانی با وقت‌نشناسی تمام، در ظاهر خواهان تغییر در تفکرات برانکو و در حقیقت خواهان تغییر سرمربی پرسپولیس می‌شود.

این قدرنشناسی و وقت‌نشناسی باعث می‌شود تا لزوم تغییرات در باشگاه پرسپولیس بیش از پیش احساس شود البته نه در سطح مربیان، بلکه در سطح مدیران! قطعا در تیمی که در کلاس ششم حضور دارد مدیران کلاس اولی هم کارایی نخواهند داشت و بهتر است این مدیران هم جای خود را به مدیران سطح بالاتر بدهند.

[ad_2]
دیسلایک روز؛ وقت‌نشناسی مدیر پرسپولیسی
کپی رایت: منبع مطلب