Home > سلامت > پزشکی قانونی: علت فوت دانشجوی پزشکی شهرکرد گاز گرفتگی بود – حوادث-سلامت

پزشکی قانونی: علت فوت دانشجوی پزشکی شهرکرد گاز گرفتگی بود – حوادث-سلامت


image 13960716342881 پزشکی قانونی: علت فوت دانشجوی پزشکی شهرکرد گاز گرفتگی بود   حوادث سلامت

سلامت نیوز: مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری، علت مرگ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد را مسمومیت با گاز مونوکسید کربن اعلام کرد.

به گزارش سلامت نیوز، منصور فیروز بخت شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا، هرگونه شایعه ای مبنی بر خودکشی و همچنین ایست قلبی زهره قاسمی دانشجوی ترم 9 پزشکی را رد کرد.
این درحالی است که پیشتر برخی منابع علت مرگ این دانشجو را ایست قلبی و تنفسی عنوان کرده بودند.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز گفت: پس از انجام آزمایش ها و معاینه های اولیه پزشکی قانونی، مسمومیت با گاز مونوکسید کربن علت مرگ دانشجوی این دانشگاه عنوان شده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از قول فریده دارابی افزود: با توجه به اعلام اولیه پزشکی قانونی مبنی بر مسمومیت این دانشجو با گاز مونوکسید کربن، سرپرست دانشگاه دستور بررسی علت و چگونگی وقوع این حادثه و برخورد قاطع و قانونی با عاملان و خاطیان را صادر کرده است.

پیکر این دانشجوی پزشکی پس از طی مراحل قانونی، عصر شنبه با حضور مسئولان و خانواده متوفی در زادگاه وی، روستای قلعه بهمن شهرستان فریدن استان اصفهان به خاک سپرده شد.

زهره قاسمی دانشجوی ترم 9 دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد شامگاه جمعه در خوابگاه بهارستان این دانشگاه بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان باخت.


پزشکی قانونی: علت فوت دانشجوی پزشکی شهرکرد گاز گرفتگی بود – حوادث
کپی رایت: منبع مطلب