Home > سلامت > مینو رایولا؛ از رستوران داری تا دنیای نقل و انتقالات-سلامت

مینو رایولا؛ از رستوران داری تا دنیای نقل و انتقالات-سلامت

[ad_1]

طرفداری: زندگی مینو رایولا، یکی از موفق ترین مدیر برنامه های دنیا مانند تبدیل یک آدم فقیر به یک فرد ثروتمند است.

او هرگز خانواده قدرتمندی نداشت، به مدرسه معتبری نرفت و در جستجوی ثروت و شهرت نبود و عشق به فوتبال، پیتزا و البته کمی شانس باعث شد تا وی به این مرحله برسد.

اولین شغل رایولا کار در رستوران خانوادگی شان در هارلم هلند بود و اکنون وی یکی از موفق ترین مدیر برنامه ها در فوتبال است. با داشتن موکلانی مانند ابراهیموویچ، بالوتلی، لوکاکو، وراتی، پوگبا و … سخت است در دنیای فوتبال مدیر برنامه دیگری را کنار وی قرار داد.

مینو رایولا؛ از رستوران داری تا دنیای نقل و انتقالات

پس از متولد شدن در سالمو در ایتالیا، خانواده وی به هلند مهاجرت کرد و در آنجا یک رستوران با غذاهای ایتالیایی راه انداخت. اغلب تاجران هلندی و ایتالیایی ملاقات های خود را در این رستوران می گذاشتند. هنگامی که برای کار و معامله صحبت می شد، کسی در آنجا به هر دو زبان مسلط نبود ولی رایولا این کار را انجام داد و به عنوان یک واسطه عمل می کرد.

او پس از آن شرکت واسطه خود را با نام Intermezzo تاسیس کرد و به ارتباط میان افراد دو کشور ادامه داد. ناگهان وی خود را یکی از نمایندگان در یک انتقال بزرگ دید؛ جایی که وی کمک کرد تا ویم یونک و دنیس برکمپ در سال 1993 از آژاکس به اینترمیلان بپیوندند.

اکنون او یک مدیر برنامه فوتبال بوده و موکل های او روی هم چند صد میلیون ارزش دارند. اینکه او به 7 زبان مسلط است باعث شده که وی از 115 کشور در دنیا موکل داشته باشد.

[ad_2]
مینو رایولا؛ از رستوران داری تا دنیای نقل و انتقالات
کپی رایت: منبع مطلب