X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
Home > سلامت > کودک ۵ ساله، ساختمانی را به آتش کشید – حوادث-سلامت

کودک ۵ ساله، ساختمانی را به آتش کشید – حوادث-سلامت


image 13960719346499 کودک ۵ ساله، ساختمانی را به آتش کشید   حوادث سلامت

سلامت نیوز: کودک پنج ساله ای در پی بازیگوشی کودکانه، منزلی را در مشهد به آتش کشید و خسارت های زیادی به بار آورد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد در تشریح این خبر گفت: عصر (روزگذشته)، وقوع آتش سوزی یک ساختمان سه طبقه واقع در خیابان فرهاد به آتش نشانی مشهد اعلام و بیان شد که برخی ساکنان منزل مسکونی، در محاصره شعله های آتش قرار دارند.

آتشپاد حسن جعفری افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا بلافاصله دو گروه امدادی و اطفای حریق از ایستگاه شماره ۳ آتش نشانی عازم محل شدند و عملیات مهار شعله های سرکش آتش را در حالی آغاز کردند که دود غلیظی دیگر طبقات ساختمان را فراگرفته بود.

مقام ارشد آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: هنگامی که گروه اطفای حریق وارد عملیات شده بودند و از هر سو شعله های سرکش را مهار می کردند، امدادگران آتش نشانی با استفاده از تجهیزات، خود را به دل آتش زدند تا افراد گرفتار در میان دود و آتش را نجات بدهند.

وی گفت: بررسی های مقدماتی نشان می داد که پدر و مادر کودک پنج ساله، خود و فرزندشان را از میان شعله آتش نجات داده اند اما در طبقه دیگر ساختمان مرد دیگری محبوس شده است بنابراین عملیات امدادی به طبقات دیگر کشید و امدادگران موفق شدند مرد گرفتار در دود و آتش را نجات دهند. آتشپاد جعفری با تاکید بر این که بازی کودکان با کبریت از جمله حوادث خطرناک است، تصریح کرد: خانواده ها باید در این باره مراقبت کافی داشته باشند و توصیه های آتش نشانی را جدی بگیرند.


کودک ۵ ساله، ساختمانی را به آتش کشید – حوادث
کپی رایت: منبع مطلب

Check Also

تغذیه ناسالم؛ عامل اصلی مرگ ایرانیان بر اثر بیماری های غیرواگیر – رژیم غذایی – تغذیه-سلامت

سلامت نیوز: رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، تغذیه ناسالم را عامل …