خانه > سلامت > تلاش برای رفع مشکلات خط 7 متروی تهران-سلامت

تلاش برای رفع مشکلات خط 7 متروی تهران-سلامت

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: بنا داریم مشکلات خط ۷ تهران را به سرعت مرتفع کنیم و این خط متوقف نشود.

فرنوش نوبخت با اشاره به انتخابش از سوی شهرداری تهران و همچنین معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: از اطمینانی که به بنده شد تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم در شرکت مترو مثمرثمر باشم.

وی با اشاره به بخشی از فرمایشات حضرت علی (ع) در خصوص کار کردن و مسئولیت گفت: قطعا مسئولیت سنگین است و امیدوارم در این مسیر موفق باشم. یکی از اهداف اصلی ما افزایش کارآیی در این دوره از مدیریت شهری خواهد بود ضمن اینکه ما هیچ بنایی برای تعدیل پرسنل نداریم و حتی احتمال جذب نیرو را خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت  مترو تهران بیان داشت: کار ما در مترو مسافر‌محور است و ماموریت اصلی این شرکت جابه‌جایی مسفران، افزایش ظرفیت و امنیت ظرفیت است و باید در این زمینه برنامه‌ریزی کرد.

وی با اشاره به برخی از مشکلات موجود در شرکت مترو از جمله ناایمنی خط 7 مترو بیان کرد: امیدواریم با اقدامات به موقع از توقف این خط جلوگیری کنیم. افزایش کارآیی طبق هماهنگی و اولویت‌بندی انجام خواهد گرفت و با توجه به تعامل بین شرکت هولدینگ و همچنین شرکت بهره‌برداری مترو و شرکت واگن‌سازی بتوانیم خدمات ویژه‌ای به شهروندان ارائه کنیم.


تلاش برای رفع مشکلات خط 7 متروی تهران
کپی رایت: منبع مطلب