خانه > سلامت > حاشیه دیدار استقلال تهران و نساجی-سلامت

حاشیه دیدار استقلال تهران و نساجی-سلامت


1446393 808 حاشیه دیدار استقلال تهران و نساجی سلامت

خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم استقلال تهران و نساجی قائم‌شهر در رقابت‌های جام حذفی از ساعت 16 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

* این در حالی است که با توجه به اینکه تیم استقلال تهران میزبان این دیدار است اما هواداران نساجی پرشور در ورزشگاه آزادی حضور دارند و منتظرند تا درهای سکوها به روی هواداران نساجی باز شود.

*در حال حاضر هواداران نساجی با ممانعت نیروی انتظامی منتظر باز شدن درهای ورزشگاه و سکوها هستند تا بتوانند بلیت را خریداری کنند.

* بعد از اینکه هواداران از ساعت‌ها قبل وارد ورزشگاه شدند نیروی انتظامی اجازه ورود به هواداران را از ساعت 14 و 30 دقیقه داد تا هواداران نساجی به سمت باجه بلیت فروشی بروند و بلیت را خریداری کنند.

* بیش از 5 هزار هوادار نساجی در ورزشگاه حضور دارند. این در حالی است که هواداران استقلال استقبال خوبی از این بازی نکردند و با توجه به اینکه دو ساعت مانده به شروع این دیدار کمتر از 10 نفر با پرچم آبی در ورزشگاه حضور دارند.

* هواداران نساجی با شعار «نساجی قهرمان» مسیر ورزشگاه را طی کردند و تیم مورد علاقه خود را تشویق کردند.

* از نکات جالب حواشی قبل از این دیدار می‌توان به کری هواداران پرشور نساجی با اندک هواداران استقلال اشاره کرد که معتقد بودند می‌توانند پیروز از میدان خارج شوند.

* پارکینگ شماره یک ورزشگاه آزادی در حال پر شدن است و اطراف ورزشگاه در حال حاضر ترافیکی وجود ندارد و علاقمندان به فوتبال و هواداران دو تیم می‌توانند از مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی حرکت کنند تا این دیدار را از نزدیک مشاهده کنند.


حاشیه دیدار استقلال تهران و نساجی
کپی رایت: منبع مطلب