خانه > رسانه تصویری > معرفی سریال نوروزی پژمان

معرفی سریال نوروزی پژمان

سریال پژمان

معرفی کلی سریال
سریال طنز«پژمان»به کارگردانی سروش صحت . تهیه کنندگی محسن چگینی برای پخش در ایام عید91 از شبکه سوم سیما در حال تولید است.پژمان جمشیدی از فوتبالیست های سابق تیم ملی کشورمان نقش اصلی جدیدترین سریال صحت را ایفا می کند. او در این سریال به نقش خودش یعنی ستاره سابق پرسپولیس بازی خواهد کرد.سام درخشانى نیز نقش مدیر برنامه های پژمان را ایفا خواهد کرد و بهاره رهنما، شقايق دهقان، هوشنگ حريرچيان، بيژن بنفشه خواه، غلامحسین لطفی،حسین سلیمانی،اردشير كاظمى و… دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند.

داستان اصلی سریال پزمان
داستان این سریال درباره پژمان جمشیدی ستاره سابق فوتبال است که برای چهارمین فصل متوالی موفق نشده برای خودش یک تیم پیدا کند.به همین دلیل بتدریج وارد دورانی می‌شود که کمتر کسی او را در خیابان می‌شناسد. در واقع او نمی‌تواند از امتیازات شهرت خودش استفاده کند، اما هنوز در حال و هوای دوران شهرت زندگی می‌کند و نمی‌خواهد قبول کند که این دوران به پایان رسیده است تا این‌ که پس از سال‌ها تصمیم می‌گیرد برای ادامه زندگی نزد خانواده‌اش بر‌گردد. حالا پژمان در سی و پنج سالگی خودش را آماده شروع یک زندگی جدید می‌کند. این سریال طنز و کمدی می باشد.

اسامی بازیگران سریال پژمان :
سام درخشانی ، شقایق دهقان ، بهاره رهنما ، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه‌خواه و پژمان جمشیدی ایفای نقش می کنند. تهیه کننده آن محسن چگینی و نویسندگان ، پیمان و مهراب قاسمخانی هستند.