خانه > سلامت > فرصت بزرگ برای قائدی در دربی-سلامت

فرصت بزرگ برای قائدی در دربی-سلامت

 وبسایت نود: مهدی قائدی فرصت خلق یک رکورد جدید در دربی را دارد. اولین دربی‌ای که برانکو در ایران تجربه کرد، با بازی دادن به علیپور یک رکورد ثبت کرده بود. در آن مسابقه علی علیپور گل زد تا جوان‌ترین گلزن دربی‌های لیگ برتری لقب بگیرد. علیپور در آن دربی ۱۹ سال و ۱۸۶ روز داشت که گل زد. پیش از آن رکورد دست مهدی مهدوی‌کیا بود. مهدوی‌کیا با گلزنی در سن ۱۹ سال و ۳۵۳ روز، جوان‌ترین گلزن دربی بود. 

فرصت بزرگ قائدی در دربی

اما اگر مسابقات قبل از انقلاب را هم به این بازه اضافه کنیم، این رکورد دست حسن روشن است. روشن در حالی که ۱۸ سال و ۳۵۷ روز داشت، در دربی گل زد. حالا مهدی قائدی فرصت دارد در شرایطی که سن‌اش کمتر از همه این بازیکنان است، این رکورد را به نام خودش ثبت کند. مهدی قائدی فقط ۱۸ سال و ۳۲۶ روزش است. بازیکنی که جوان‌ترین بازیکن استقلالی تاریخ لیگ برتر هم هست. 

قائدی که به عنوان یک ستاره به جمع آبی‌ها اضافه شد، به خاطر جثه کوچک و سبک بازی‌اش از همان ابتدا مورد توجه سکوها قرار گرفت. پسر محبوب هواداران، در روزهای منتهی به دربی هم بخشیده شد و شفر او را از تمرین امیدها دوباره به جمع بزرگسالان برگرداند. شفر پیش از این اشتباه قائدی هم نشان داده بود که به این بازیکن علاقه زیادی دارد و بعید نیست که در دربی هم از قائدی استفاده کند. اگر این اتفاق بیفتد، قائدی می‌تواند با گل زدن به بیرانوند، جوان‌ترین گلزن تاریخ دربی شود. 

فرصت بزرگ قائدی در دربی


فرصت بزرگ برای قائدی در دربی
کپی رایت: منبع مطلب