خانه > سلامت > ابلاغ سیاست های اصلی محیط زیست در 4 سال آینده – محیط زیست-سلامت

ابلاغ سیاست های اصلی محیط زیست در 4 سال آینده – محیط زیست-سلامت


image 13960814387386 ابلاغ سیاست های اصلی محیط زیست در 4 سال آینده   محیط زیست سلامت

سلامت نیوز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخشنامه‌ای خطاب به معاونان و مدیران ستادی و استانی، مدیریت پسماندها، کاهش آلودگی هوای کلانشهرها، مهار ریزگردها و تامین حقابه تالاب‌ها را چهار سیاست اصلی این سازمان در چهار سال فعالیت دولت دوازدهم ابلاغ کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا ، عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخشنامه‌ای خطاب به معاونان و مدیران ستادی و استانی، چهار سیاست اصلی این سازمان را در چهار سال فعالیت دولت دوازدهم ابلاغ کرد.

به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست،در بخشنامه کلانتری آمده است که پیرو تصمیم‌های اتخاذ شده در جلسه روز شنبه 6 آبان ماه با رئیس جمهور، مقرر شد اهمیت و حفظ محیط زیست در کانون توجه و برنامه‌ها قرار گیرد و بر چهار سیاست اصلی محیط زیست در چهار سال آتی تاکید شد.

کاهش قابل ملاحظه معضل آلودگی هوا و حرکت به سمت شرایط متعارف زیست محیطی در کلانشهرها تا پایان دولت دوازدهم، شناسایی کانون‌های داخلی ریزگردها به عنوان یکی از مخلوقات توسعه ناپایدار و مهار و تثبیت آن به نحو مقتضی، ساماندهی وضعیت پسماند در کلانشهرها و شهرهای اولویت دار مناطق شمالی و پاکسازی این مناطق، تخصیص و تامین حقابه‌های زیست محیطی تالاب‌ها، دریاچه‌ها و رودخانه‌های کشور به نحو معقول؛ چهار سیاست ابلاغی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هستند.


ابلاغ سیاست های اصلی محیط زیست در 4 سال آینده – محیط زیست
کپی رایت: منبع مطلب