خانه > سلامت > عکسی که اسراییل را در چشم جهانیان خوار کرد-سلامت

عکسی که اسراییل را در چشم جهانیان خوار کرد-سلامت

خبرگزاری ایرنا:‌ انتشار تصویر رفتار خشونت آمیز سربازان اسراییلی با یک نوجوان دستگیر شده فلسطینی، واکنش های تندی را در فضای مجازی و رسانه های خبری جهان علیه این اقدام غیر انسانی برانگیخت.

 روزنامه استار با انتشار این عکس نوشت: پس از اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی از سوی ترامپ، موجی از خشم و نفرت علیه اشغالگران در میان جهان اسلام به وجود آمد و در پی آن مردم سرزمین های اشغالی فلسطین به دعوت جنبش حماس دست به تظاهرات اعتراض آمیز زدند.

 

1504121 350 عکسی که اسراییل را در چشم جهانیان خوار کرد سلامت 

به نوشته این رسانه، به دنبال این تظاهرات اعتراضی که به درگیری با سربازان رژیم صهیونیستی منجر شد، متاسفانه 2 فلسطینی معترض شهید، بیش از یکصد نفر مجروح و چندین نفر دستگیر شدند.

استار همچنین اعلام کرد: انتشار تصاویر رفتار خشونت آمیز سربازان اسراییلی با یک نوجوان 14 ساله فلسطینی به نام فوضی الجنیدی موجی از خشم و انزجار در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی را باعث شد به طوری که حتی صدای اعتراض بسیاری از کارشناسان غیر مسلمان را نیز در شبکه های تلویزیونی درآورد.

به گزارش ایرنا، پس از اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی از سوی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا، تظاهرات اعتراض آمیزی در فلسطین، ترکیه، ایران و بسیاری از کشورهای مسلمان دیگر علیه این اقدام ایالات متحده صورت گرفت.


عکسی که اسراییل را در چشم جهانیان خوار کرد
کپی رایت: منبع مطلب