خانه > سلامت > تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت-سلامت

تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت-سلامت

وبسایت دیجی کالامگ – خشایار شاهسون: پس از انتشار تصاویر مدل ۲۰۱۹ سدان BMW M3، حالا نوبت به رقیب آلمانی بنز رسیده است. در جدیدترین اخبار، تصاویر جاسوسی از مرسدس AMG GT سدان لو رفته است.

 

1505063 725 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت

این بار، دوربین خبرنگاران گریبان محصول جدید مرسدس‌ را گرفته‌اند. این خودرو مدل جدید مرسدس AMG GT سدان است و تصاویر از تغییرات جزیی ظاهری خبر می‌دهند. این سدان ۴ در از نظر طراحی کلی به رقبای هم‌وطن خود یعنی پورشه پانامرا و آئودی A7 شباهت‌هایی دارد اما از نظر اندازه، کمی کوچک‌تر از آن‌هاست.

 

1505064 225 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت

تصاویر گرفته شده از کابین، نشان می‌دهند که سیاست بنز هنوز پابرجاست و از زبان طراحی مشابهی مثل E و S کلاس در این خودرو استفاده کرده است. این شباهت در داشبورد، صفحه نمایش و سیستم اینفوتیمنت دیده می‌شود. ظاهر بیرونی این خودرو کاملا پوشیده شده تا اطلاعاتی از جزییات و عناصر طراحی آن لو ندهد.

طبق شایعه‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود که بنز همان موتور قدرتمند فعلی خود را برای محصول جدیدیش درنظر گرفته باشد. این پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی که به سیستم پرخوران تویین توربو مجهز شده، ۴ لیتر حجم دارد و می‌تواند حداکثر توان ۸۰۵ اسب‌بخار را تولید کند. برای همین صفر تا صد این خودرو حدود ۳ ثانیه ارزیابی می‌شود. احتمال می‌رود که بنز در نمایشگاه خودرو دیترویت در ماه ژانویه رسما از این محصول هیجان‌انگیز رونمایی کند.

 

1505065 865 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت 

 

1505066 125 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت 

 

1505066 125 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت 

 

1505067 583 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت 

 

1505068 774 تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت سلامت 

تصاویر جاسوسی از مدل قدرتمند سدان بنز لو رفت
کپی رایت: منبع مطلب