خانه > سلامت > تابارس: سوارس اختلالات روانی دارد!-سلامت

تابارس: سوارس اختلالات روانی دارد!-سلامت


1505109 523 تابارس: سوارس اختلالات روانی دارد! سلامت

خبرگزاری تسنیم: اسکار تابارس در دفاع از لوئیس سوارس که یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی اروگوئه است و آمار گلزنی‌اش در این فصل دچار افت شده، اظهارنظری عجیب انجام داد که البته به زعم خودش چندان عجیب نبود.

تابارس در برنامه تیراندو پاردس در رادیو اروگوئه گفت: همه بازیکنان و نه فقط گلزنان، اختلالات روانی دارند، درست مانند هر انسان دیگری. لوئیس تمام رکوردها را شکسته است و به خاطر توانایی‌اش در گلزنی، جوایز زیادی برده است. نباید به توانایی‌های او شک کرد. گاهی اوقات هم پیش می‌آید که وضعیت‌تان دچار افت می‌شود و چنین وضعیتی فوتبالیست‌ها را نگران می‌کند و آنها را در سیکلی از شرمساری قرار می‌دهد که خارج شدن از آن سخت است. او ممکن است درک کند که در بهترین فرم خود قرار ندارد اما این بدان معنا نیست که او به سطح همیشگی‌اش باز نخواهد گشت.

تابارس ادامه داد: سوارس در تیم ملی اروگوئه مهره بسیار مهمی است. او مدتی است که در بازی‌‌اش نشانه‌های پیشرفت نشان داده است، مانند وضعیتش بعد از اتفاقی که برای او در جام جهانی 2014 برزیل رخ داد. من مطئنم که او درجام جهانی با شرایطی خوب به ما ملحق خواهد شد و می‌‌تواند تأثیر مثبتی بر عملکرد ما بگذارد.


تابارس: سوارس اختلالات روانی دارد!
کپی رایت: منبع مطلب