خانه > سلامت > شیخ ویسی: به دنبال رضایتنامه هستم-سلامت

شیخ ویسی: به دنبال رضایتنامه هستم-سلامت


خبرگزاری فارس: وحید شیخ ویسی در مورد مذاکره باشگاه سپاهان با او و احتمال جدایی از استقلال خوزستان اظهار داشت: در حال حاضر هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده و من با هیچ تیمی مذاکره نکردم، با توجه به شرایط نابسامان تیم استقلال خوزستان و اینکه از پارسال بیش از ۵۰ درصد طلب داریم و با توجه به اینکه تا به امروز در فصل جدید ۳۵ درصد از قراردادمان را نداده‌اند، به احتمال زیاد از تیم استقلال خوزستان جدا می‌شوم.

وی در ادامه تأکید کرد: در ۱۸ ماه گذشته هیچ‌یک از مسئولین به تعهداتشان عمل نکردند، در صورتی که من و بازیکنان با تمام توان به تعهداتتمان عمل کردیم و با جان و دل برای تیم بازی کردیم. قرار است امشب جلسه‌ای برگزار شود و ممکن است پولی به باشگاه تزریق شود، ولی در حال حاضر با این شرایط سخت از تیم قصد جدایی دارم و به دنبال مذاکره با باشگاه استقلال خوزستان هستم تا رضایت‌نامه را از باشگاه بگیرم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: باید به فکر خودم باشم، حتی اگر در تیمی هم حضور نداشته باشم،‌خانه نشستن بهتر از این است که در باشگاهی بازی کنم که هیچ‌یک از مسئولانش به تعهداتشان عمل نمی‌کنند، در حال حاضر به فکر خودم هستم که کارم را انجام بدهم، بالاخره سال جام جهانی است، به دنبال این هستم که با تمام تلاش بازی کنم تا شرایط بهتری پیدا کنم.

وحید شیخ‌ویسی در خصوص اینکه در تمرینات استقلال خوزستان هم شرکت نکرده بود، گفت: راجع به این موضوع باید بگویم که مسافرت بودم و از باشگاه اجازه گرفتم. تا رسیدم به دفتر باشگاه رفتم و صحبت‌های جدایی‌ام را مطرح کردم، چرا که باشگاه به تعهداتش عمل نکرد، به دنبال مذاکره با مدیران باشگاه هستم تا رضایتنامه‌ام را بگیرم.

وی در پایان تأکید کرد: باشگاه سپاهان هیچ صحبتی با من نکرده و من هیچ حرفی بابت اینکه قرار است به سپاهان بروم مطرح نکردم، خارج از کشور بودم و اطلاعی بابت مذاکره مسئولان باشگاه سپاهان ندارم، این حرف‌ها شایعه است.


شیخ ویسی: به دنبال رضایتنامه هستم
کپی رایت: منبع مطلب