خانه > سلامت > «رادیو جمعه» کیک تولد 2 سالگی را برید-سلامت

«رادیو جمعه» کیک تولد 2 سالگی را برید-سلامت

خبرگزاری مهر: جشن تولد دو سالگی رادیو ایران امروز یکشنبه ۲۶ آذرماه با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا، بهنام احمد پور مدیر رادیو ایران و سایر مدیران و عوامل این شبکه و همچنین هنرمندان برنامه «رادیو جمعه» برگزار شد.

از جمله هنرمندانی که در این برنامه حضور داشتند عباس محبی، علیرضا جاویدنیا، فرانک رفیعی، اصغر سمسارزاده، سارا جعفری و … بودند و در این مراسم قطعات مختلفی به صورت موزیکال و طنز برای مخاطبان اجرا شد.

در بخشی از این مراسم علیرضا جاویدنیا یکی از هنرمندان برنامه «رادیو جمعه» روی صحنه آمد و با بیان خاطره ای گفت: یادم است برای درگذشت مادرم مراسمی برگزار کردیم و در همان روز مراسم منوچهر نوذری نزد من آمد، دستم را گرفت و گفت برویم سر ضبط. من اول تعجب کردم با این حال او من را سر ضبط برنامه برد و اتفاقا آن روز اکثر قطعات ریتمیک به من افتاده بود و ما تا ساعت ۱۲ شب برنامه ضبط می کردیم.

«رادیو جمعه» کیک تولد 2 سالگی را برید

وی اضافه کرد: چنین اتفاقاتی در کار ما وجود دارد و تلخی ها نباید در کار مداخله ای ایجاد کند چرا که ما باید به مردم شادی برسانیم.

حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران نیز در این مراسم با اشاره به سخنان جاویدنیا اظهار کرد: وقتی برای مردم کار می کنید باید با تمام وجود فعالیت کنید و مشکلات و مسائل را کنار بگذارید.

در ادامه این مراسم کلیپی با استفاده از تصاویر و گفتگوهای اصغر سمسارزاده هنرمند پیشکسوت رادیو نمایش داده شد و سپس از وی تجلیل شد.

حمید شاه آبادی، حمیدرضا افتخاری و بهنام احمدپور روی سن رفتند و با اهدای یک تابلوفرش از این هنرمند پیشکسوت تجلیل کردند.

اصغر سمسارزاده بعد از دریافت تابلوفرش خود عنوان کرد: فرهنگ جولایی بعد از انقلاب مرا به رادیو آورد و حالا  ۲۵ سال است که در رادیو کار می کنم.

وی اضافه کرد: ما به این مراسم های بزرگداشت نیاز داریم و معنای این تجلیل ها این است که به یاد یکدیگر باشیم.

سمسارزاده با اشاره به لزوم حمایت ها از رادیو بیان کرد: آقای شاه آبادی خودشان اهل تئاتر و فرهنگ هستند و معاونت صدا پست کمی نیست. تاکنون هیچ کدام از مدیران قبلی قدمی بر نداشتند و امیدواریم توجهات بیشتر شود.

حمید شاه آبادی نیز در سخنان کوتاهی یادآور شد: من از همه جمع ۴۴ نفری شما «رادیو جمعه» ای ها تشکر می کنم که جمعه را روز آرامش قرار دادید و ما سالها با برنامه های شما زندگی کردیم. همچنان هم از برنامه شما استفاده می کنیم و اگر به این برنامه ها گوش نکنیم خستگی مان در نمی رود.

بهنام احمدپور نیز بیان کرد: من از تمام همکارانی که در «رادیو جمعه» تلاش می کنند تشکر می کنم و امیدوارم این برنامه با حضور شما سالها به فعالیتش ادامه دهد و به کیفیت بالاتری دست پیدا کند.

در پایان این مراسم از تابلویی با تصویری از سمسارزاده نیز رونمایی شد.


«رادیو جمعه» کیک تولد 2 سالگی را برید
کپی رایت: منبع مطلب