خانه > سلامت > حواشی نود، انرژی تیم را هدر داد-سلامت

حواشی نود، انرژی تیم را هدر داد-سلامت


1517171 387 حواشی نود، انرژی تیم را هدر داد سلامت

خبرگزاری تسنیم: بیژن ذوالفقارنسب درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل صنعت نفت آبادان که منجر به حذف این تیم از رقابت‌های جام حذفی شد اظهار داشت: در این بازی شاهد یکی از بازی‌های نادر تیم پرسولیس بودیم. به دلیل اینکه این تیم در 90 دقیقه و در وقت‌های اضافه و مخصوصاً در ضربات ایستگاهی هیچ‌وقت نتوانست تمرکز کافی داشته باشد و موفق نشد عملکردی که در بازی‌های لیگ دارد را در این بازی هم تکرار کند.

وی ادامه داد: شاید دلیل این عملکرد پرسپولیس جایگاه فعلی صنعت نفت باشد که به نظر می‌رسید پرسپولیسی‌ها این تیم را دست‌کم گرفته بودند و بدون برنامه مقابل این تیم قرار گرفتند. به اعتقاد من کاملا عملکردشان نسبت به قبل متفاوت بود ضمن اینکه تیم نفت هم خیلی خوب بازی کرد و توانسته بود تحلیل خوبی روی پرسپولیس داشته باشد. به نظر در این بازی برانکو هم تمرکز کافی را در اجرای برنامه‌ها و تعویض‌هایش نداشت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره حواشی به وجود بین طاهری و هدایتی در برنامه نود و اینکه آیا این اتفاقات در عملکرد پرسپولیس موثر بوده؟ تصریح کرد: مطمئناً این حواشی روی نتیجه بدست آمده تاثیرگذار بود. بخصوص اتفاقات برنامه نود که باعث شد پرسپولیس قبل از این بازی در مسیر حاشیه قرار بگیرد. من فکر می‌کنم این روند برنامه‌ریزی برای یک تیم حرفه‌ای نباشد. با این موضوعات بخشی از انرژی روانی تیم قبل از بازی هدر رفت.


حواشی نود، انرژی تیم را هدر داد
کپی رایت: منبع مطلب