خانه > سلامت > گل دقیقه 89 راموس بسیار دردناک بود-سلامت

گل دقیقه 89 راموس بسیار دردناک بود-سلامت


خبرگزاری فارس: ملی‎پوش آلمانی کاتالان‎ها در آستانه دیدار حساس ال‎کلاسیکو که قرار است روز شنبه برگزار شود گفت: بله، رئال مادرید رقیب بعدی ماست. شاید مطبوعات دوست نداشته باشند ما فصل خوبی داشته باشیم. نمی‏‎دانم. اما بعد از این که فصل گذشته عنوان قهرمانی را از دست دادیم می‎دانستیم که باید سخت تلاش کنیم تا سرنوشتمان مشابه فصل گذشته نباشد. این کار را با والورده شروع کردیم و به نظرم او خیلی زود تاثیرش را روی تیم گذاشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا گل خوردن از رئال مادرید بیشتر از گل خوردن از تیم‎های دیگر دردآور است یا نه گفت: با بقیه فرقی ندارد. اما اگر قرار باشد گلی را معرفی کنم که بیش از باقی گل‎ها مر آزار داد باید بگویم گلی بود که سال گذشته خوردم؛ وقتی راموس در دقیقه 89 مقابل ما گل زد. واقعا احساس بدی داشت.

سوال بعدی از تراشتگن این بود که آیا مهاجمان رئال او را نگران می‏کنند یا نه: این دو تیم که قرار است مقابل هم قرار گیرند را می‏توان دو تیم برتر لالیگا نامید. می‎دانیم مهاجمان رئال چه بازیکنانی هستند و باید مراقب خطرات آن‎ها باشیم. باید مراقب همه آن‎ها باشیم. البته که به خاطر سبک بازی‎مان است که همیشه بهترین شانس برای رسیدن به موفقیت را داریم.


گل دقیقه 89 راموس بسیار دردناک بود
کپی رایت: منبع مطلب