خانه > سلامت > ماجرای موتورسوار «آذر» و حاشیه‌های آن-سلامت

ماجرای موتورسوار «آذر» و حاشیه‌های آن-سلامت

باشگاه خبرنگاران جوان: بهناز شفیعی موتور سوار در برنامه «جام جم» رادیو جوان با اجرای پیمان طالبی در خصوص حواشی حضور و همکاری خود در فیلم سینمایی«آذر» گفت: مستندات می‌گوید که در این فیلم هستم؛ مردم می توانند قضاوت کنند؛ چراکه فیلم های پشت صحنه هم موجود است.

 

ماجرای موتورسوار «آذر» و حاشیه‌های آن 

وی در واکنش به این سوال که تهیه‌کننده می‌گوید شما نیستید و برخی مواقع توانایی انجام یک سری کارها را هم نداشتید و بدل جای خانم کریمی و شما آمده، عنوان کرد: عاقلان دانند؛ این داستان به زمین خوردن خانم کریمی در یکی از سکانس‌های فیلم ربط داشت که یک موتور سیکلت 125 سی سی معمولی بود که روی زمین کج می شد. اتفاقی که شاگردان من در روز اول یادگیری با آن روبرو می‌شوند.

شفیعی عنوان کرد: مقداری از صحنه تصادفی که با موتور داشتم و فیلمبرداری شده در فضای مجازی وجود دارد و نشان می دهد این توانایی را دارم یا نه.

وی تصریح کرد: مدیر تولید فیلم با من تماس گرفت و گفت خانم کریمی را برای فیلمی که نقش پیتزا دلیوری را دارد، آموزش دهم. وی همچنین گفت خانم کریمی با آموزش دهنده خانم راحت‌تر است و می‌خواهد که شما به او یاد بدهید. من هم از آنجایی که تنها بازیگر مورد علاقه‌ام خانم کریمی هستند این کار را با کمال میل قبول کردم و قرارداد بستم که تسویه شد.

این موتور سوار بیان کرد: خانم کریمی 10 جلسه برای یادگیری آمدند و در این 10 جلسه در کل  7 الی 8 جلسه بیشتر حضور نداشت و هر جلسه می‌گفت که کار دارم، دیر شده، ذهنم خراب است و در کل نتوانست مهارت کافی را بدست بیاورد. در مکان‌های مختلفی به آموزش وی پرداختم. یعنی لوکیشن هایی می‌دادند که من برای آموزش می‌رفتم.

شفیعی اظهار داشت: پس از آموزش عوامل فیلم دوباره با من تماس گرفتند و گفتند فیلمنامه عوض شده و با عقبه ای که از من راجع به موتورسواری‌ در پیست کراس داشتند، خواستند که صحنه‌ها در پیست موتور کراس به صورت حرفه‌ای باشد. خانم کریمی حتی توانایی راندن موتور معمولی را نداشت و گفت که به کمک شما احتیاج داریم که اگر می‌شود در صحنه‌هایی که خانم کریمی می‌خواهد موتورسواری‌ کند جای او موتور برانم و یک قرارداد دیگر بسته شد و قبول کردم، پس یک قرارداد آموزش داشتیم که بسته و تسویه شد و یک قرارداد دیگر که به جای بدل وی در فیلم باشم.

این موتور سوار در پایان گفت: از آنجایی که متوجه شدم موضوع این فیلم برای موتور‌سواری بانوان است و به هر حال فرهنگ‌سازی می‌شود و تبلیغی برای رشته ما خواهد بود، بسیار دوست داشتم که آن را حمایت کنم و حتی برای سکانس حرفه‌ای آن اسپانسر خودم را آوردم.


ماجرای موتورسوار «آذر» و حاشیه‌های آن
کپی رایت: منبع مطلب