خانه > سلامت > قائدی از حاشیه‌ها فاصله بگیرد-سلامت

قائدی از حاشیه‌ها فاصله بگیرد-سلامت


خبرگزاری مهر: شاهین بیانی با اشاره به دیدار پیش روی آبی پوشان مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی صنعت نفت مقابل پرسپولیس را دیدم. با جرات می‌گویم این تیم حریف دست و پا بسته‌ای مقابل استقلال نیست و برای این بازی برنامه دارد. صنعت تیم پر مهره‌ای است و از یک سرمربی کار بلد بهره می‌برد که بازی مقابل تیم‌های بزرگ را به خوبی بلد است. این بازی هرگز یک بازی ساده برای استقلال و شفر نیست و من امیدوارم که امتیازات کامل این بازی به استقلال برسد.

وی افزود: البته آبی‌پوشان در این فصل شانس چندانی برای قهرمانی در لیگ ندارند. اما خوشبختانه شانس این تیم برای قهرمانی در جام حذفی بسیار زیاد است و بچه‌ها باید از این شانس نهایت استفاده را ببرند. استقلال چند سالی می‌شود جام نگرفته و این بهترین فرصت برای به دست آمدن یک جام است. اگر مدتهای زیادی است که هواداران هم استقبال خوبی از دیدارهای این تیم ندارند دلیلش هم ناکامی در کسب جام است که امیدوارم امسال جبران شود.

کاپیتان سابق تیم استقلال در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل گفت: شفر حالا از تیم خودش و کل فوتبال ما شناخت خوبی به دست آورده و بر حسب نیاز تیمش دست به تغییر و تحولاتی می‌زند. اما واقعیت این است که با این رفت و آمد هنوز مشکل اصلی استقلال در آنجایی که باید حل شود حل نشده است. برای این تیم واجب ترین چیز جذب یک مهاجم گلزن است.

بیانی گفت: مدیران باشگاه نتوانستند قرارداد کاوه رضایی را برای این فصل تمدید کنند. این بازیکن الان آقای گل بلژیک است اما کل خط حمله استقلال روی هم یک گل زده‌اند. خدای ناکرده قصد تخریب ندارم اما آمارها گویای همه واقعیت‌ها هستند.

پیشکسوت استقلال در ادامه با اشاره به حاشیه‌های پیش آمده برای مهدی قائدی در فضای مجازی گفت: قائدی یک فوتبالیست جوان است که از شهرستان و در اوج گمنامی به تهران و تیم بزرگ استقلال آمده و وارد دریای حاشیه شده است. این کاملا طبیعی است که قائدی توسط حاشیه‌ها محاصره شود. اما هنر مدیران باشگاه باید اینجا دیده شود و این وظیفه مدیران باشگاه است که دور قائدی را گرفته و حاشیه‌های او را مدیریت کنند.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: دلم می‌سوزد وقتی می‌بینم قائدی فوتبالیستی است که سالیان سال می‌تواند ستاره فوتبال ایران باشد و برای تیم ملی بازی کند، اما به خاطر حاشیه به آنچه که حقش در این فوتبال است نرسد. ما در گذشت ها هم داشتیم بازیکنانی که می‌توانستند سالیان سال ستاره فوتبال ایران باشند اما اسیر این حاشیه‌ها شدند و از دنیای فوتبال محو شدند.


قائدی از حاشیه‌ها فاصله بگیرد
کپی رایت: منبع مطلب