خانه > سلامت > روی حرکت انفرادی قاضی غافلگیر شدیم-سلامت

روی حرکت انفرادی قاضی غافلگیر شدیم-سلامت


خبرگزاری تسنیم: حجت حق‌وردی درباره تساوی تیمش برابر پدیده در مشهد اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام دادیم و پدیده هم به دلیل کسر شش امتیاز انگیزه زیادی داشت تا بتواند این عقب‌ماندگی را جبران کند. ما در نیمه اول دو فرصت خوب را از دست دادیم و در نیمه دوم با اینکه گل زدیم، اما روی حرکت انفرادی قاضی غافلگیر شدیم و در نهایت گل مساوی را دریافت کردیم.

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان در ادامه افزود: غیر از آن صحنه که قاضی به ما گل زد، پدیده دیگر فرصتی برای گل زدن نداشت و ما به آنها موقعیتی ندادیم. اعتقاد من این است که پیکان مستحق برد بود و توقف ما در این بازی عادلانه نبود. ما می‌توانستیم راحت سه امتیاز را بگیریم، ولی روی یک غافلگیری گل خوردیم.

وی در مورد اینکه پیکان در پنج بازی اخیر بردی به دست نیاورده است، گفت: ما در این مسابقات از لحاظ فنی کیفیت خوبی داشتیم. مقابل پدیده، نفت و سایپا برتر از حریفان بودیم و باید 9 امتیاز می‌گرفتیم و در بازی با استقلال هم نمایش هر دو تیم متعادل بود. ما فقط در بازی با استقلال‌خوزستان خوب بازی نکردیم و حق‌مان باخت بود. ما الان باید 10 امتیاز بیشتر می‌گرفتیم، ولی بدشانسی آوردیم به هدف‌مان نرسیدیم.


روی حرکت انفرادی قاضی غافلگیر شدیم
کپی رایت: منبع مطلب