خانه > رسانه تصویری > معرفی سریال رویاهای بیداری

معرفی سریال رویاهای بیداری

در این سریال که اطلاعات زیادی در خصوص آن به خبرگزاری ها داده نشده است، بازیگران بسیاری در این سریال به ایفای نقش می پردازند و به گفته حجت قاسم زاده پروژه بسیار عظیمی است. سریال رویاهای بیداری با حضور بهناز جعفری و کارگردانی حجت قاسم زاده در حال ساخت است.بهناز جعفری طی مصاحبه ای در مورد کمرنگ شدنش اعلام کرد: هر فیلمی که در سال 90 بازی کردم یا متوقف شده یا به اکران نرسیده است.

رویا تیموریان، امیرحسین مدرس، پرویز پورحسینی، سهیلا رضوی و فرخ نعمتی، بازیگران سریال «رویاهای بیداری» هستند. این سریال را «حجت قاسم زاده اصل» کارگردانی می کند. «رویاهای بیداری» نخستین مجموعه تلویزیونی شبکه «آی فیلم» است که مضمونی اجتماعی دارد.

فیلم شناسی بازیگران

سهیلا رضوی: او متولد 1333 در تهران و همسر «فرخ نعمتی» بازیگر سینما و تلویزیون است. «رضوی» بازی در سینما را از سال 1364 با «گردباد» کامران قدکچیان شروع کرد و تاکنون در فیلم های دیگری هم چون سراب، عاشقانه، چهره، هتل کارتن، مارمولک، یه حبه قند، آقا یوسف و میگرن بازی کرده است.

پرویز پورحسینی: این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 1320 است و در فیلم هایی نظیر رابطه، باشوغریبه کوچک، سراب، طلسم، کشتی آنجلیکا، اوینار و روز فرشته و مجموعه هایی همچون مریم مقدس، شب دهم، مختارنامه و شیدایی بازی کرده است.

فرخ نعمتی: او متولد 1330 در تهران و دانش آموخته رشته مدیریت اقتصاد است. «نعمتی» بازی در سینما را از سال 1363 با فیلم «زائر خلف» شروع کرد. از جمله فیلم هایی که نعمتی در آن ها بازی کرده است می توان به سراب، تشکیلات، محموله، هتل کارتن، صنم، سیندرلا، ماهی ها عاشق می شوند، آتش سبز و برف روی شیروانی داغ اشاره کرد. وی همچنین در تلویزیون هم فعالیت می کند. وی در مجموعه هایی نظیر خانه سبز، ولایت عشق، سال های مشروطه، مدار صفر درجه، مختارنامه، در مسیر زاینده رود و حیرانی ایفای نقش کرد.

رویا تیموریان: او همسر «مسعود رایگان» و متولد 1338 در تهران است. «تیموریان» فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم «حسرت دیدار» محرم زینال زاده شروع کرد و سپس در فیلم هایی هم چون مرد بارانی، شراره، دفتری از آسمان، زندان زنان، کافه ستاره، تیک، بیدمجنون، گوشواره، سنتوری، زادبوم، پستچی سه بار در نمی زند و گزارش یک جشن نقش آفرینی کرد