خانه > سلامت > استقلال برابر تراکتور به خواسته‌اش رسید-سلامت

استقلال برابر تراکتور به خواسته‌اش رسید-سلامت


خبرگزاری مهر: شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال در خصوص تساوی آبی پوشان برابر تراکتورسازی تبریز گفت: شاهد یک بازی خوب از دو تیم بودیم، هر دو تیم تلاش زیادی برای پیروزی انجام دادند اما درخشش دروازه بانان آنها باعث شد که از کسب امتیاز محروم شده و تنها به یک امتیاز دست پیدا کنند.

وی تاکید کرد: نبود جباروف و چشمی تا حدودی بر روند بازی استقلال تاثیر گذاشته بود اما باز هم آنها می توانستند به گل دست پیدا کنند که دوباره شاهد بودیم ضعف گلزنی در استقلال همچنان پابرجاست و هنوز به طور کامل برطرف نشده است البته نباید از بازی خوب و شناور استقلال در خانه حریف به سادگی بگذریم که توانستند با آرامش کامل ۹۰ دقیقه مقابل حریف خوب خود بازی کنند و در پایان امتیازات را تقسیم کنند.

بیانی در خصوص عملکرد حسین حسینی هم گفت: این جوان فوق العاده بود، عالی کار کرد، توپ های خوبی گرفت و اجازه نداد دروازه استقلال در خانه حریف باز شود. حسینی نشان داده که اگر وارد حاشیه ها نشود و همین طور بدون استرس و به دور از غرور بازی کند می تواند هفته های دیگر هم دروازه استقلال را بسته نگه دارد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: حالا باید دید که کی روش چه تصمیمی برای او می گیرد و آیا او را به تیم ملی دعوت خواهد کرد یا خیر. درست است که او جوان است اما این روزها توانسته چند رکورد را شکسته و به همه ثابت کند که یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر فوتبال کشورمان است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: او نباید به فکر زدن رکورد باشد بلکه باید تنها تمرکزش را برای حراست از دروازه استقلال بگذارد.

بیانی در ادامه افزود: مطمئنا هفته آینده با بازگشت جباروف و چشمی شاهد یک استقلال روان تر در میدان خواهیم بود و این تیم می تواند در بازی های بعد نتیجه خوبی کسب کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پژمان منتظری و اسماعیلی هم امروز عملکرد خوبی داشتندو توانستند نشان دهند که به آنها هم می شود اطمینان کرد و اگر باز هم محرومیتی برای بازیکنان به وجود بیاید آنها می توانند جایگزین خوبی برای این نفرات باشند.


استقلال برابر تراکتور به خواسته‌اش رسید
کپی رایت: منبع مطلب