خانه > سلامت > معمای کشته شدن زن جوان در جاده دماوند-سلامت

معمای کشته شدن زن جوان در جاده دماوند-سلامت


روزنامه ایران نوشت: مرد جوانی که متهم است همسرش را در جاده از خودروی در حال حرکت به بیرون پرت کرده وباعث مرگش شده صبح دیروز هنگام محاکمه مدعی شد همسرش به خاطر رفتار پدرش خود را از خودرو بیرون انداخته است.

 

براساس اوراق پرونده، زن جوان، سال 94 با پرت شدن از خودروی شوهرش دچار مرگ مغزی شد و جان باخت.

همسر این زن که راننده خودرو بود پس ازدستگیری ودر بازجویی ادعا کرد که همسرش دست به خودکشی زده است. اما کارشناسان پس از بررسی خودروی پژو دریافتند هنگام حرکت امکان باز شدن در خودرو وجود ندارد.به همین خاطر شوهر قربانی جنایت به اتهام قتل همسرش دستگیر شد.

 

صبح دیروز محاکمه متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری -مستشاردادگاه- آغاز شد.در شروع جلسه پدر ومادر مقتول قصاص دامادشان را از قضات خواستند. سپس متهم در برابرقضات قرار گرفت وگفت: «حدود پنج سال بود که پدر و مادر همسرم رابطه خوبی با من و زنم نداشتند. روز حادثه به خانه پدرزنم رفته بودیم که طبق معمول او رفتار خوبی با من و زنم نداشت و به ما بی‌محلی کرد. وقتی داشتیم به تهران برمی‌گشتیم همسرم گریه می‌کرد و ناراحت بود.

 

به او گفتم: «هر کاری که از دستم برمی آمد برای آشتی با پدرت انجام دادم.اما اگر بازهم گریه کنی خودم را می‌کشم که همسرم گفت من را از مرگ می‌ترسانی و در این لحظه در خودرو را باز کرد وخودش را به بیرون انداخت.» اما باورکنید من همسرم را نکشته‌ام بلکه او خودکشی کرد چرا که بشدت از دست پدرش ناراحت بود.» با توجه به اینکه کارشناسان نظر داده‌اند زن نمی‌توانسته در خودرو را هنگام حرکت باز کند و خودش را به بیرون بیندازد، قضات پس ازپایان جلسه، وارد شور شدند وقراراست بزودی حکمشان را صادر کنند.


معمای کشته شدن زن جوان در جاده دماوند
کپی رایت: منبع مطلب