خانه > سلامت > می خواهم رقیب رونالدو و مسی باشم-سلامت

می خواهم رقیب رونالدو و مسی باشم-سلامت

ورزش سه: هری کین، ستاره گلزن تاتنهام از اینکه به عنوان رقیب مسی و رونالدو شناخته می شود ابراز خوشحالی کرد.

 

 این ستاره 24 ساله امسال با درخشش در روزهای پایانی، موفق شد بالاتر از این 2 ستاره بهترین گلزن سال 2017 لقب گیرد.

 

هری کین گفت: “مسی و رونالدو در 10 سال گذشته بازیکنان بزرگی بوده‌اند و فوتبال را تحت سلطه قرار داده اند. آنها به عنوان دو نفر از بهترین بازیکنان خود را مطرح کرده اند. اما حتی رقابت با آنها چیزی است که من افتخار می کنم و امیدوارم هر سال این اتفاق رخ دهد. نه تنها رقابت با مسی و رونالدو، بلکه برنده شدن بسیاری از عناوین هدف من است.

 

هری کین: می خواهم رقیب رونالدو و مسی باشم

 

من همیشه خود را قربانی کرده ام. زندگی یک فوتبالیست شامل تمرین، بازی کردن، ریکاوری، استراحت و دوباره بازی کردن و من از این روند شکایتی ندارم، زیرا زندگی مورد علاقه من است.

 

شما ممکن است بخش اجتماعی زندگی خود را از دست بدهید؛ اما این مساله از نظر من مهم نیست. همه بازیکنان روش من را رعایت نمی کنند و بعضی از بازیکنان ممکن است برای غذا خوردن بیرون بروند. از نظر من بهترین روش رفتن به خانه، استراحت، ریکاوری، گذراندن وقت با خانواده ام و انجام هر کاری که در آن مدت کوتاه در توانم است، خواهد بود.”

 

ستاره تاتنهام در خصوص صدرنشینی سیتی گفت: “موفقیت منچسترسیتی به پول ربطی ندارد. در سال جاری، سیتی سزاوار صدرنشینی بوده است  زیرا آنها بهترین تیم بوده اند، اما سال گذشته هم آنها همینطور خرج کردند؛ اما ما با چلسی برای قهرمانی مبارزه کردیم.”


می خواهم رقیب رونالدو و مسی باشم
کپی رایت: منبع مطلب