خانه > سلامت > جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت-سلامت

جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت-سلامت

سری ۸ قرار است به عنوان اتاق تمام‌عیار لوکس و اسپرت BMW به زودی معرفی و امسال به بازار عرضه شود. حالا در تازه‌ترین خبرها، تصاویری منتشر شده که به یکی از مدل‌های سری ۸ نسبت داده‌اند.

 جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت

همان‌طور که از تصاویر منتشر شده پیداست، سری ۸ امضای طراحی جدید محصولات شرکت BMW را دارد. با این حال در ظاهر آن شاهد تغییرات و استفاده از المان و مولفه‌های طراحی متفاوتی نسبت به سایر محصولات این شرکت آلمانی هستیم. به‌طور مثال با این که جلوپنجره‌های دوتایی و کلیوی BMW به عنوان امضای طراحی تمام محصولات BMW در طول تاریخ شناخته می‌شود، در سری ۸ از جلوپنجره‌های کشیده‌، عریض‌، بزرگ‌تر و با شکلی ذوزنقه استفاده شده تا با تغییر رادیکالی بتواند حس بیشتری از هیجان را به مخاطب منتقل کند.

 جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت

هم‌چنین چراغ‌های کشیده با الگوی مشابه، زبان طراحی محصولات شرکت BMW را دیکته می‌کند. بیشترین تغییرات در نمای پشتی صورت گرفته است؛ چراغ‌های خطر کشیده که با زاویه‌ی ملایم به سمت لوگوی سفید و آبی این شرکت اشتوتگارتی نشانه رفته‌اند. هم‌چنین از تصاویر لو رفته می‌توانیم فرم متفاوت دیفیوز، سپر، شبرنگ و جای پلاک را ببینیم که به عنوان خصوصیات متفاوت این آلمانی مغرور شمرده می‌شوند.

 جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت

درمورد مشخصات فنی سری ۸، احتمال عرضه‌ی دو مدل می‌رود؛ نمونه‌ی اول که احتمالا به یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی ۴٫۴ لیتری تویین‌توربو و مدل قدرتمند به موتور ۱۲ سیلندر خورجینی تویین توربو با حجم ۶٫۶ لیتر مجهز می‌شوند.

 جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت

به نظر شما، آیا سری ۸ می‌تواند موفقیت نسل اول خودش را دوباره تکرار کند؟


جدیدترین تصاویر BMW سری 8 لو رفت
کپی رایت: منبع مطلب