خانه > سلامت > هاشمی‌نسب: تیم ملی جای ناز کردن نیست-سلامت

هاشمی‌نسب: تیم ملی جای ناز کردن نیست-سلامت


میزان: مهدی هاشمی‌نسب  در خصوص خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال اظهار داشت: این یک تصمیم شخصی بوده که سردار آزمون گرفته، تیم ملی ایران یک تیم است که به هیچ کدام از بازیکنانش وابسته نیست. در گذشته ما ستارگانی داشتیم که به تنهایی نتیجه بازی را عوض می‌کردند و نبودشان در تیم ملی ضربه بزرگی به تیم وارد می‌کرد. به نظرم سردار آزمون نمی‎‌تواند از آن دسته از بازیکنان باشد که نبودش لطمه‌ای به تیم ملی وارد کند.

وی در مورد خداحافظی قوچان‌نژاد تصریح کرد: تصمیم قوچان‌نژاد هم کاملا شخصی بوده شاید او نتوانسته نیمکت‌نشینی را تحمل کند.

پیشکسوت فوتبال کشور در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش جای برگشت برای این ۲ بازیکن خواهد گذاشت یا اینکه آن‌ها هم باید قید تیم ملی را بزنند، گفت: تیم ملی جای ناز کردن نیست و بازیکنان باید با جان و دل برای ایران بازی کنند نه اینکه هر وقت خواستند بیایند و هر وقت خواستند بروند.

هاشمی‌نسب درباره اینکه تیم ملی با وجود عملکرد خوب در خط دفاع، در کار‌های هجومی آمار قابل قبولی نداشت خاطرنشان کرد: مثل سال‌های قبل ما پتانسیل حفظ توپ و حمله کردن را نداشتیم. نه گل زدیم، نه بازی با کیفیتی انجام دادیم، نه صعود کردیم و نباید توقعی فراتر از قدرت‌مان در آسیا داشته باشیم.

هاشمی‌نسب در پایان درمورد حواشی ایجاد شده بین کی‌روش و برانکو گفت: آنقدر از هم بد بگویند تا یکی‌ از آنها خسته شود. متاسفانه الان در کشور ما در خصوص مربیان خارجی، مربی سالاری به وجود آمده و فدراسیون مقابل آنها نمی‌تواند کاری کند.


هاشمی‌نسب: تیم ملی جای ناز کردن نیست
کپی رایت: منبع مطلب