خانه > سلامت > پیام احساسی بوفون پس از اتمام قرارداد با یووه-سلامت

پیام احساسی بوفون پس از اتمام قرارداد با یووه-سلامت

ورزش سه: امروز به صورت رسمی قرارداد جان لوئیجی بوفون با یوونتوس به اتمام رسید و او دیگر بازیکن بیانکونری نیست.

 جان لوئیجی بوفون پس از 17 فصل حضور در تیم فوتبال یوونتوس، سرانجام به حضورش در این تیم پایان داد. او اول خرداد اعلام کرد که فصل آینده دیگر برای یوونتوس بازی نخواهد کرد و اینکه برای تعیین تکلیف آینده اش به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

بوفون که از زمان پیوستنش از پارما به یوونتوس در سال 2001، یازده قهرمانی در سری A (شامل دو قهرمانی که به خاطر کالچوپولی از یوونتوس پس گرفته شد)، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و پنج قهرمانی در سوپرجام ایتالیا را تجربه کرد، امروز قراردادش به طور رسمی با یووه پایان یافت.

 

پیام احساسی بوفون پس از اتمام قرارداد با یووه

بوفون 40 ساله با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «17 سال حضور در بیانکونری امروز به طور رسمی پایان یافت. 17 سال دوستی، هم‌تیمی، اشک‌ها، پیروزی‌ها، شکست‌ها، جام‌ها، واژه‌ها، خشم، ناامیدی، شادی و خیلی احساسات دیگر. هرگز هیچ یک از آنها را فراموش نخواهم کرد و همیشه همراهم خواهند بود».

 

یوونتوس هفته گذشته ماتیا پرین، گلر جنوا را به جای بوفون جذب کرد و گفته می‌شود که بوفون نیز با قراردادی دو ساله به پاری‌سن‌ژرمن خواهد پیوست، این در حالی است که برخی رسانه‌ها نیز مدعی شده بودند سه باشگاه لیورپول، منچسترسیتی و چلسی نیز نسبت به جذب این دروازه‌بان 40 ساله علاقه‌مند هستند


پیام احساسی بوفون پس از اتمام قرارداد با یووه
کپی رایت: منبع مطلب