خانه > سلامت > مارتینس گزینه اصلی سرمربیگری اسپانیا-سلامت

مارتینس گزینه اصلی سرمربیگری اسپانیا-سلامت


خبرگزاری تسنیم: برنامه «لارگوئرو» از شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا گزارش داد روبرتو مارتینس بخت اول احراز پست سرمربیگری تیم ملی فوتبال اسپانیا است. این سرمربی اسپانیایی که بلژیک را به مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام جهانی 2018 روسیه رسانده، جایی که باید با برزیل دیدار کند، گزینه اول و اصلی لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا برای انتخاب سرمربی جدید لاروخا خواهد بود، این در حالی است که لوئیس انریکه، سرمربی پیشین بارسلونا، کوئیکه سانچس فلورس سرمربی پیشین اسپانیول و خوسه میگوئل گونسالس مارتین دل‌کامپو ملقب به «میچل»، سرمربی پیشین تیم‌های مالاگا و المپیک مارسی نیز دیگر گزینه‌های مدنظر فدراسیون فوتبال اسپانیا هستند.

روبرتو مارتینس 44 ساله که بیشتر دوران مربیگری‌اش در انگلیس کار کرده و تا سال 2020 با اتحادیه فوتبال بلژیک قرارداد دارد، در خصوص احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی اسپانیا گفت: من خیلی شناختی از اسپانیا ندارم و سورپرایز خواهم شد اگر برای سرمربیگری تیم ملی اسپانیا با من تماس گرفته شود. من بند فسخی در قراردادم نیست، اما تنها چیزی که در حال حاضر روی آن تمرکز کرده‌ام، بازی با بزریل است.

پس از اینکه خولن لوپتگی بابت توافق با رئال مادرید و عدم وفاداری به قراردادی که با فدراسیون فوتبال اسپانیا داشت، دو روز مانده به آغاز این رقابت‌ها از سمت سرمربیگری ماتادورها اخراج شد، فرناندو هیرو به طور موفق هدایت لاروخا را در این تورنمنت برعهده گرفت. اسپانیا در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام جهانی 2018 با شکست مقابل روسیه در ضربات پنالتی از دور رقابت‌ها کنار رفت.


مارتینس گزینه اصلی سرمربیگری اسپانیا
کپی رایت: منبع مطلب