خانه > کامیپوتر و اینترنت > اینترنت > سه خبرخوان جدید برای جایگزینی گوگل ریدر

سه خبرخوان جدید برای جایگزینی گوگل ریدر

بر اساس اظهارات مدیران گوگل، سرویس Google Reader از اول جولای سال جاری به طور کامل حذف خواهد شد. اگر از کاربران سرویس خبرخوان گوگل  هستید و نگران بلاگ ها و سایت هایی هستید که مشترک خبرخوان های آنها می باشید، در اینجا سه جایگزین برای این سرویس معرفی کرده ایم.

خبرخوان فیدلی

Feedly

فیدلی یک آر.اس.اس‌ خوان رایگان است که به راحتی با گوگل ریدر سینک می شود. این سرویس روی وب، اندروید، کیندل و iOS اجرا می شود. قالب و طراحی فیدلی بسیار کاربرپسند و زیبا است و استفاده آسانی دارد. نکته خوب این سرویس این است که می توانید پیش از حذف کامل گوگل ریدر همه فیدهای خود را با آن سینک کنید و نیازی نیست دوباره از نو فیدهای جدید در فیدلی بسازید.

 سروریس خبرخوان نیوز بلور

Newsblur

سرویس آر.اس.اس‌ خوان نیوزبلور برای وب، موبایل و تبلت قابل استفاده است و به شما اجازه می دهد تا 64 سایت را به طور رایگان در آن اضافه کنید. اگر می خواهید دسترسی نامحدود و امکانات دیگر داشته باشید باید ماهانه یک دلار هزینه کنید. موضوع جالب در مورد Newsblur این است که می توانید پیش از عضویت در آن رابط کاربری آن را چک کنید. یعنی کنترل کنید و ببینید آیا با اینترفیس آن مشکلی دارید یا خیر و در صورت راحت بودن استفاده در آن عضو شوید.

 سروریس خبرخوان فلیپ بورد

Flipboard

این سرویس رایگان است. یکی از تفاوت های بارز این سرویس با دیگر آر.اس.اس‌خوان ها این است که شبیه RSS ریدر نیست و هنگام استفاده از آن تصور می کنید یک مجله دیجیتال را ورق می زنید. روی تبلت و آی‌پد با ضربه زدن روی صفحه به صفحه بعد می روید و همه عکس های فید موردنظر نمایش داده می شوند. این سرویس از آی‌پد، آی‌فون، اندروید، کیندل فایر و Nook پشتیبانی می کند.