خانه > سلامت > توصیه مورینیو به پوگبا: بفهم چرا خوب بودی!-سلامت

توصیه مورینیو به پوگبا: بفهم چرا خوب بودی!-سلامت

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، از پل پوگبا، ستاره فرانسوی تیمش، درخواست که بفهمد چرا یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی بوده است.

 پوگبا بعد از یک فصل پرحرف و حدیث در الدترافورد، یکی از ستاره های اصلی فرانسه در جام جهانی 2018 بود و کمک کرد در این رقابت ها به قهرمانی برسد. او در دیدار فینال که با برتری 4-2 فرانسه مقابل کرواسی به پایان رسید، یکی از گل های خروس ها را به ثمر رساند. اکنون مورینیو انتظار دارد که پوگبا بتواند بازی های خوبش در روسیه را در فصل جدید لیگ برتر ادامه بدهد.

توصیه مورینیو به پوگبا: بفهم چرا خوب بودی!

او به خبرنگاران گفت:” امیدوارم او بفهمد که چرا خیلی خوب بود. فکر می کنم این نکته اصلی نمایش های او و مشارکت او در قهرمانی تیم بود؛ اینکه بفهمد چرا اینقدر خوب بود؛ به ویژه در بخش دوم رقابت ها. او در یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال فوق العاده بود.

قهرمانی در جام جهانی می تواند اتفاق مثبتی باشد. دشوار است که بگوییم بردن جام جهانی برای دوران حرفه ای یک بازیکن خوب نیست. بازیکنان خوب زیادی بودند که هرگز شانس قهرمانی در جام جهانی را به دست نیاوردند. آینده پوگبا در تیم ملی فرانسه، در بین گروهی بازیکن فوق العاده، درخشان خواهد بود.”


توصیه مورینیو به پوگبا: بفهم چرا خوب بودی!
کپی رایت: منبع مطلب