خانه > سلامت > کسی برایم حاشیه درست نکند-سلامت

کسی برایم حاشیه درست نکند-سلامت


1758110 639 کسی برایم حاشیه درست نکند سلامت

خبرگزاری فارس: شجاع خلیل‌زاده در خصوص شایعه دیسک گردن او و اینکه احتمال دارد کارش به جراحی کشیده شود، گفت: این مسئله صحت ندارد و من گرفتگی عضله گردن دارم که نیازی به جراحی نخواهد داشت. مشکل گردن من ان‌شاءالله به زودی برطرف خواهد شد و نیازی به جراحی نیست.

وی‌ ادامه داد: خوشبختانه بدون مشکل تمرین می‌کنم و حتی در اولین بازی پرسپولیس در لیگ برتر هم به میدان رفتم. با این همه نیاز هست که فیزیوتراپی انجام بدهم اما امیدوارم که برای من حاشیه درست نکنند. من سرم به کار خودم گرم است و از دوستان هم می‌خواهند کاری به کار من نداشته باشند.

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان هم اظهار داشت: به هر حال همه می‌دانند فولاد تیم جوان و خوبی است و مربی باتجربه‌ای هم بالای سر این تیم حضور دارد. بازی سختی است هرچند که همه بازی‌ها سخت است اما ما امیدواریم هواداران با حضور حداکثری خود در ورزشگاه از تیم پرسپولیس و بازیکنانش حمایت کنند.

ما تیم جوان و خوبی داریم و امیدوارم که جمعیت زیادی در بازی مقابل فولاد که روز جمعه هم برگزار می‌شود، به استادیوم آزادی بیایند تا با حمایت هواداران دست پر از بازی بیرون بیاییم.

خلیل‌زاده در ادامه افزود: برخی از رسانه‌ها در پی حاشیه‌سازی برای پرسپولیس هستند. این تاکتیک‌ها نخ‌نما شده و دیگر جواب نمی‌دهد. ما کار خودمان را می‌کنیم و امیدوارم بی‌جهت برای ما حاشیه درست نکنند. سر من به کار خودم گرم است و بدون هیچ حاشیه ای تنها به تمرین کردن و شادی دل هواداران پرسپولیس فکر می‌کنم. امیدوارم دیگر این حاشیه سازی‌ها تمام شود.


کسی برایم حاشیه درست نکند
کپی رایت: منبع مطلب