خانه > سلامت > دانشگر: اخراجم اصلا درست نبود-سلامت

دانشگر: اخراجم اصلا درست نبود-سلامت

خبر ورزشی: محمد دانشگر در خصوص حضورش در استقلال و دیدار اخیر این تیم با ذوب‌آهن صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

از روزی که به استقلال آمدی جو این تیم چطور بوده؟

انصافا از همه چیز راضی هستم. هم بازیکنان و هم کادر فنی جو بسیار خوبی را فراهم کردند و فضا برای ما فضای خوبی است.

بازی سختی در اصفهان مقابل ذوب‌آهن داشتید.

من فکر می‌کنم همه کسانی که بازی را از تلویزیون دیدند لذت بردند. فوتبال قشنگی بازی کردیم و هر دو تیم برای برد به زمین آمده بودند، ذوب‌آهن یک تیم بسیار خوب است که امسال قطعا جزو مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه آسیا است. ما هم تیمی جوان هستیم که دیدید تا لحظه آخر جنگیدیم. ۲ گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم داشتیم. در مجموع خوب کار کردیم و فکر می‌کنم مردم از عملکرد تیم راضی باشند. مطمئن هستم که با نفرات جدیدی که به تیم اضافه می‌شوند شرایطمان بهتر خواهد شد.

امسال در شرایطی به استقلال اضافه شدی که بازیکنانی مثل مجید حسینی از تیم جدا شده‌اند. این موضوع کارت را سخت نکرده؟

قطعا همین‌طور است. بازیکنان خوبی در استقلال بازی می‌کردند و این تیم همیشه از بهترین نفرات استفاده کرده است. مطمئنا بازی کردن جای آن‌ها سخت است، ولی من هم انگیزه بسیار زیادی دارم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم.

دانشگر: اخراجم اصلا درست نبود

شاید عملکرد سال قبل استقلال این مسئولیت را بیشتر کند…

استقلال سال گذشته تیم سرحالی بود و شاید اگر چند هفته زودتر نتایج خوبش را آغاز می‌کرد می‌توانست در پایان فصل قهرمان شود. امسال هم تیم ما شرایط خوبی دارد. کارشناسان بازی‌های ما را دیده‌اند و در همین دو بازی عملکرد خوبی داشتیم و فوتبال بدی بازی نکردیم. در بازی با ذوب‌آهن مقابل این تیم خوب، خیلی خوب بازی کردیم. شما به ترکیب تیم ما نگاه کنید، نفراتی مثل صیادمنش، سجاد آقایی، رضا آذری و … در تیم ما بازی می‌کنند که خیلی جوان هستند. خود من مگر چند سالم است؟ من هم ۲۳ سال دارم. یا فرشاد محمدی‌مهر و میلاد زکی پور و سهرابیان. این تیم خیلی جوان است و اگر کنار هم بازی کنیم مطمئنا در آینده حرف‌های زیادی خواهیم داشت.

ظاهرا با خیلی از بازیکنان کنونی قبلا همبازی بودی…

بله، با روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی و … قبلا در تیم ملی نوجوانان و جوانان همبازی بودیم. الان هم انگار به همان روز‌ها برگشتیم و در تیم ملی حضور داریم.

در خصوص صحنه‌ای که در بازی قبل اخراج شدی صحبت کن..

حقیقتا من در این مدت برنامه‌هایی که بازی‌ها را پخش می‌کنند نگاه نکردم. نمی‌دانم نظر‌ها چگونه بوده، ولی از دوستانم سوال کردم آن‌ها گفتند که کارشناسان معتقدند آن صحنه اخراج نداشت. من بعد از دریافت کارت زرد دوم هیچ اعتراضی هم نکردم فقط به آقای داور گفتم که به خدا این صحنه کارت نداشت. چون پشت من ۴ بازیکن حضور داشتند و اصلا ضد حمله‌ای نبود که خطرساز شود. بازی در وسط زمین هم در جریان بود و خطا هم در وسط زمین رخ داد. تازه فقط یک دقیقه مانده بود که بازی تمام شود و من اخراج شدم.

و به همین راحتی از بازی با تراکتورسازی محروم شدی…

واقعا از این موضوع ناراحتم. چون نمی‌توانم تیم را همراهی کنم ناراحتم. خیلی دوست داشتم بازی کنم، ولی قسمت نشد. جمعه هم برای حمایت از استقلال راهی ورزشگاه می‌شوم و از تیم حمایت می‌کنم.

حالا که در استقلال بازی می‌کنی چه بازیکنی الگویت بوده؟

سهراب بختیاری‌زاده. من خیلی از بازی‌های آقا سهراب را می‌دیدم و از سبک بازی او نکته در ذهنم بر می‌داشتم.

ظاهرا قرار بود زودتر به استقلال بیایی. در زمان منصوریان.

بله پیشنهاد داشتم، ولی خودم نخواستم که به استقلال بیایم. دوست داشتم پخته‌تر شوم و بعد به استقلال بروم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.


دانشگر: اخراجم اصلا درست نبود
کپی رایت: منبع مطلب