خانه > سلامت > بارش پراکنده در راه/افزایش سرعت وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست-سلامت

بارش پراکنده در راه/افزایش سرعت وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست-سلامت


سلامت نیوز: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در برخی از نقاط شمال غرب جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان،‌ ارتفاعات کرمان و شهر فارس افزایش ابر،‌ رعد و برق، وزش باد و احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،بنابر اعلام سازمان هواشناسی براساس تحقیق آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در سواحل شمالی کشور، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های سمنان و شمال تهران بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود که در استان‌های ساحلی خزر با کاهش نسبی دما همراه است و دریای خزر نیز مواج است.

بنا بر این گزارش فردا و پس فردا این شرایط برای سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی با شدت کمتر وجود خواهد داشت. طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در برخی از نقاط شمال غرب جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان،‌ ارتفاعات کرمان و شهر فارس افزایش ابر،‌ رعد و برق، وزش باد و احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

طی سه روز آینده سرعت وزش باد برای شرق و جنوب شرق کشور افزایش می‌یابد. این شرایط در منطقه زابل شدت بیشتری خواهد داشت و سبب خیزش گردو خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود. طی همین مدت در خوزستان، جنوب ایلام و بوشهر در برخی ساعات وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.


بارش پراکنده در راه/افزایش سرعت وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست
کپی رایت: منبع مطلب