خانه > سلامت > ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم-سلامت

ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم-سلامت

ورزش سه: پس از برگزاری بازی های هفته دوم لیگ هجدهم، تعداد بازیکنان حاضر در لیست ارزشمندترین بازیکنان افزایش یافت و بدین ترتیب رقابت برای حضور در صدر جدول بهترین آرام آرام داغ شد.

توضیح ضروری در این باره اینکه برای جلوگیری از هر گونه اجحاف در حق بازیکنان از آیتم های غیر قابل اثبات استفاده نشده تا بازیکنان بر اساس کیفیت بازی خود و عملکردشان بتوانند امتیاز بگیرند.

با بررسی ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم تا پایان هفته دوم همراه باشید:

اول – سیامک نعمتی (پرسپولیس)، ساسان انصاری (سپاهان)، محمد ایرانپوریان (سپاهان) با 3 امتیاز

سیامک نعمتی به عنوان هافبک – مهاجم پرسپولیسی ها در دو دیدار ابتدایی این تیم در لیگ هجدهم از ابتدا در ترکیب این تیم به میدان رفت و اتفاقا توانست با عملکرد فوق العاده خود در هر دو دیدار این تیم تاثیر مستقیم در کسب پیروزی داشته باشد. نعمتی در دیدار هفته اخیر توانست دو بار دروازه فولادی ها را باز کند و نام خود را در جدول گلزنان لیگ نیز واردکند. او پیش از این یک پنالتی منجر به گل نیز به دست آورده بود.

1765145 118 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

ساسان انصاری از دومین بازی سپاهانی ها موتور خود را راه انداخت تا بتوانند به مانند فصل های گذشته یکی از بهترین های لیگ لقب بگیرد. انصاری در بازی اخیر سپاهانی ها برابر سپیدرود موفق شد دو بار دروازه این تیم را باز کند و یک پاس گل نیز برای سایر همبازیان خود مهیا کند تا در صدر ارزشمندترین های لیگ قرار بگیرد.

1765144 318 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

محمد ایران پوریان با پیراهن سپاهان نیز نشان داد نه تنها از فصل های قبل کم ندارد بلکه با تجربه تر نیز در ترکیب تیمش به میدان می رود. او نیز به مانند سایر بازیکنان تیم اصفهانی در اولین دیدار این تیم کم فروغ بود اما پس از آغاز دومین دیدار دقیقا همانی شد که در سال های اخیر بود. او در بازی اخیر تیمش توانست دو پاس گل مهیا کند تا از همین ابتدای لیگ به عنوان یکی از گلسازترین بازیکنان شناخته شود ضمن این که او در این بازی یکی از گل های تیمش را نیز به ثمر رساند.

1765143 299 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

دوم – علی علیپور(پرسپولیس)، ادی هرناندز، محمدرضا حسینی(ذوب‌آهن)، وریا غفوری(استقلال)، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی(سپاهان)، وحید خشتان(استقلال خوزستان)، حسین ابراهیمی(سپیدرود) با 2 امتیاز

علی علیپور در ادامه بازی های دو فصل اخیر باز هم بازی های خوبی برای پرسپولیسی ها به انجام رساند. او علاوه بر گلی که در اولین دیدار این تیم به ثمر رساند در دومین بازی این تیم نیز توانست پاس گلی به موقع را مهیا کند.

1765142 884 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

ادی هرناندز را می توان جدیدترین بازیکن خارجی خوبی دانست که پا به فوتبال ایران گذاشت. این مهاجم هندوراسی در هر دو دیدار اصفهانی ها به میدان رفت و توانست در دو بازی این تیم دو گل مهم را به ثمر برساند.

1765141 941 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

محمدرضا حسینی نیز از جمله بازیکنانی است که با توجه به نوع بازی خود در لیگ قبلی، توقعات را از خود بالا برده است. حسینی در هر دو دیدار اخیر ذوبی ها توانست با پاس های خود مهاجمان تیمش را وادار به گلزنی کند.

1765140 423 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

وریا غفوری اولین استقلالی حاضر در صدر لیست ارزشمندترین بازیکنان محسوب می شود. غفوری که در بازی دوم استقلالی ها به عنوان وینگر راست به میدان آمد و موفق شد دو گل زیبا نیز برای تیمش به ثمر برساند.

1765139 838 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

سجاد شهباززاده با عملکرد خود در دیدار اخیر سپاهانی ها نشان داد در راه احیا شدن قرار دارد و می تواند باز هم بدرخشد. او در بازی برابر سپیدرود توانست دو بار برای تیمش گلزنی کند.

1765138 299 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

مهرداد محمدی نیز یکی از انبوه سپاهانی هاست که در بازی برابر سپیدرود درخشید. این بازیکن سرعتی فوتبال ایران در بازی اخیر سپاهانی ها توانست یک بار گلزنی کند و یک بار نیز با ارسال پاس گل دیگر بازیکن این تیم را در معرض گلزنی قرار دهد.

1765137 204 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

وحید خشتان را می توان یکی از گمنام ترین بازیکنانی دانست که پا به لیگ هجدهم گذاشتند. مهاجم جوان استقلالی های خوزستان در هر دو بازی این تیم به میدان رفت و در هر بازی موفق به گلزنی شد تا نام خود را در جدول گلزنان نیز وارد کند.

1765136 854 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

حسین ابراهیمی را می توان عجیب ترین نام در صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ دانست. در حالی سپیدرودی ها این روزها حال و روز خوشی ندارد مهاجم باتجربه این تیم توانسته یک گل به ثمر برساند و یک پنالتی نیز به ثمر برساند.

1765135 511 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

سوم – آرمان رمضانی(سایپا) با 1.5 امتیاز

رمضانی که در نیم فصل لیگ قبلی به جمع نارنجی پوشان اضافه شده بود به مانند بازی های فصل قبل، در لیگ هجدهم نیز درخشان ظاهر شده است. او در بازی ابتدایی سایپا توانست یک بار گلزنی کند و یک پنالتی نیز به دست بیاورد که البته گلی برای تیمش به دنبال نداشت.

1765134 329 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت

توضیح جدول: بازیکنان به ازای هر گل و پاس گل یک امتیاز مثبت به دست می آورند. هر بازیکن در صورت کسب پنالتی نیزامتیاز به دست می آورد به این صورت که در صورت گل شدن توپ یک امتیاز مثبت و در صورت از دست رفتن آن نیم امتیاز مثبت دریافت خواهد کرد.

1765133 311 ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم سلامت


ارزشمندترین بازیکنان لیگ هجدهم
کپی رایت: منبع مطلب