خانه > سلامت > ۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد-سلامت

۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد-سلامت

پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان: مسعود سلطانی‌فر در جمع اعضای کمیسیون رسانه کمیته ملی المپیک گفت‌: برای پرسپولیس و استقلال اقدامات خوب ساختاری صورت گرفته است به طوری که در زمینه تامین منابع مالی مشکلی به طور قطعی تا دو سال آینده وجود ندارد و با وجود پرداخت بدهی‌ها قطعا این روند به شکل بهتری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این نوید را به هواداران استقلال و پرسپولیس بدهم بالای هشتاد درصد بدهی های این دو تیم تعیین تکلیف شده است و با کمک وزیر اقتصاد و رییس امور مالیاتی تلاش می‌کنیم دهها میلیون تومان جرایم مالیاتی حداقل 15 سال اخیر را که بر اثر سوء مدیریت گذشته برای استقلال و پرسپولیس بر جای مانده ، ساماندهی کنیم و هزینه ای از این بابت بر گردن این دو تیم نماند.

سلطانی‌فر یادآور شد: روزی که وزیر شدم با بدهی و جرایم مالیاتی 100 و 70 میلیاردی دو تیم روبه‌رو شدم و کلی هم بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی و امروز خوشبختانه با تلاش مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توانسته‌ایم به ترتیب 18 و 15 میلیارد تومان از بدهی اشخاص حقیقی را سال گذشته پرداخت کنیم و خوشبختانه بالای هشتاد درصد ‌بدهی‌های ثابت شده دو تیم در کمیته تعیین وضعیت و کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شده است.

سلطانی‌فر: ۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد

وزیر ورزش در مورد برخی خبرها مبنی بر بدهی کلان دوباشگاه در رسانه‌ها از سوی برخی اشخاص گفت‌: متاسفانه بدون مدرک مستند کسانی بر اساس فقط ادعا اعداد و مطالبی را مطرح می‌کنند که صحیح نیست و آرامش هواداران و ورزش کشور را برهم می‌زنند ما برای تعیین بدهی‌ها به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا نگاه می‌کنیم و ادعای افراد بدون سند و تایید این مراجع اعتباری ندارد و الان نگرانی برای پرداخت بدهی‌های مستند افراد نداریم و هر دو باشگاه در این مورد بسیار خوب و روشن عمل می‌کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که برای سرخابی‌های تهران صورت گرفته‌، این دو باشگاه اکنون در بهترین شرایط ساختاری قرار گرفته‌اند و برای اولین بار بصورت همزمان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌اند. در لیگ برتر حداقل در سه فصل گذشته در رده های اول تا سوم هستند و به سمت درآمدزایی بیشتر هم حرکت خواهند کرد.

ضمن اینکه ایجاد ساز‌وکار برای درآمد زایی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در طول تاریخ آنها بی‌سابقه بوده و خیال ما برای تامین نیازهای مالی آنها از محل حامیان مالی تا سه سال آینده راحت است.

سلطانی فر در بخشی از سخنانش به پرونده های قضایی وزارت ورزش و جوانان که در بدو ورودش به این وزارتخانه با آن مواجه بود، اشاره کرده و افزود: از همراهی رئیس قوه قضاییه، رئیس دادگستری تهران، دادستان تهران و معاونانش که با حمایت های خود چند صد میلیارد تومان از بدهی‌ها را حل و فصل کردیم، تقدیر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از اصحاب رسانه بدلیل همراهی با جامعه ورزش ابراز امیدواری کرد که همچنان عرصه ورزش محلی برای تجلی توانمندی های جوانان ایرانی شود تا موجبات رضایتمندی و شور و شعف آنها فراهم شود.


۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد
کپی رایت: منبع مطلب