خانه > سلامت > ۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد-سلامت

۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد-سلامت

پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان: مسعود سلطانی‌فر در جمع اعضای کمیسیون رسانه کمیته ملی المپیک گفت‌: برای پرسپولیس و استقلال اقدامات خوب ساختاری صورت گرفته است به طوری که در زمینه تامین منابع مالی مشکلی به طور قطعی تا دو سال آینده وجود ندارد و با وجود پرداخت بدهی‌ها قطعا این روند به شکل بهتری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این نوید را به هواداران استقلال و پرسپولیس بدهم بالای هشتاد درصد بدهی های این دو تیم تعیین تکلیف شده است و با کمک وزیر اقتصاد و رییس امور مالیاتی تلاش می‌کنیم دهها میلیون تومان جرایم مالیاتی حداقل 15 سال اخیر را که بر اثر سوء مدیریت گذشته برای استقلال و پرسپولیس بر جای مانده ، ساماندهی کنیم و هزینه ای از این بابت بر گردن این دو تیم نماند.

سلطانی‌فر یادآور شد: روزی که وزیر شدم با بدهی و جرایم مالیاتی 100 و 70 میلیاردی دو تیم روبه‌رو شدم و کلی هم بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی و امروز خوشبختانه با تلاش مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توانسته‌ایم به ترتیب 18 و 15 میلیارد تومان از بدهی اشخاص حقیقی را سال گذشته پرداخت کنیم و خوشبختانه بالای هشتاد درصد ‌بدهی‌های ثابت شده دو تیم در کمیته تعیین وضعیت و کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شده است.

1773005 673 ۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد سلامت

وزیر ورزش در مورد برخی خبرها مبنی بر بدهی کلان دوباشگاه در رسانه‌ها از سوی برخی اشخاص گفت‌: متاسفانه بدون مدرک مستند کسانی بر اساس فقط ادعا اعداد و مطالبی را مطرح می‌کنند که صحیح نیست و آرامش هواداران و ورزش کشور را برهم می‌زنند ما برای تعیین بدهی‌ها به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا نگاه می‌کنیم و ادعای افراد بدون سند و تایید این مراجع اعتباری ندارد و الان نگرانی برای پرداخت بدهی‌های مستند افراد نداریم و هر دو باشگاه در این مورد بسیار خوب و روشن عمل می‌کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که برای سرخابی‌های تهران صورت گرفته‌، این دو باشگاه اکنون در بهترین شرایط ساختاری قرار گرفته‌اند و برای اولین بار بصورت همزمان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌اند. در لیگ برتر حداقل در سه فصل گذشته در رده های اول تا سوم هستند و به سمت درآمدزایی بیشتر هم حرکت خواهند کرد.

ضمن اینکه ایجاد ساز‌وکار برای درآمد زایی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در طول تاریخ آنها بی‌سابقه بوده و خیال ما برای تامین نیازهای مالی آنها از محل حامیان مالی تا سه سال آینده راحت است.

سلطانی فر در بخشی از سخنانش به پرونده های قضایی وزارت ورزش و جوانان که در بدو ورودش به این وزارتخانه با آن مواجه بود، اشاره کرده و افزود: از همراهی رئیس قوه قضاییه، رئیس دادگستری تهران، دادستان تهران و معاونانش که با حمایت های خود چند صد میلیارد تومان از بدهی‌ها را حل و فصل کردیم، تقدیر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از اصحاب رسانه بدلیل همراهی با جامعه ورزش ابراز امیدواری کرد که همچنان عرصه ورزش محلی برای تجلی توانمندی های جوانان ایرانی شود تا موجبات رضایتمندی و شور و شعف آنها فراهم شود.


۸۰ درصد بدهی سرخابی‌ها پرداخت شد
کپی رایت: منبع مطلب