خانه > سلامت > قرارداد کی‌روش منعقد شده است-سلامت

قرارداد کی‌روش منعقد شده است-سلامت

سایت فدراسیون فوتبال: مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره عملیات احداث ساختمان جدید برای فدراسیون فوتبال عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، زمین مجاور مرکز ملی فوتبال به صورت رسمی تحویل فدراسیون فوتبال شد. به زودی عملیات احداث ساختمان جدید فدراسیون فوتبال توسط این فدراسیون،فیفا و وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بحث بازنشستگی در فدراسیون فوتبال عنوان کرد: برای چندمین بار توضیح می‌دهم که هیچ کس فراتر از قانون نیست و اجرای قانون برای همه لازم است. درباره بحث بازنشستگی هم با توجه به مباحث قبلی بار دیگر اشاره می‌کنم در صورتی‌که این قانون مشمول فدراسیون شود و فدراسیون دستگاه دولتی تلقی گردد، این مصوبه اجرا خواهد شد. البته لازم به توضیح است فدراسیون فوتبال موظف به اجرای اساسنامه خود نیز هست.

تاج: قرارداد کی‌روش منعقد شده است

وی درباره قرارداد با کارلوس کی روش گفت: قرارداد کارلوس کی روش قطعا منعقد گردیده و تا جام ملت‌های آسیا ادامه دارد و در حال انجام است.

رییس فدراسیون فوتبال درباره وضعیت مالی این فدراسیون و تاثیر مشکلات ارزی بر آن اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ۷۵ درصد هزینه‌های فدراسیون ارزی است چون تیم‌های ملی را به صورت مکرر به میدان‌های بین المللی می‌فرستیم. طبیعی است که تنها ۲۵ درصد از هزینه‌های فدراسیون ریالی است. به همین دلیل افزایش نرخ ارز، فشار سنگینی به فدراسیون فوتبال وارد کرده است.

تاج در پایان گفت: تداوم تهیه ارز از بازار آزاد مشکل‌ساز شده است. هنوز برخی پاداش‌های مصوب برای تیم‌های ملی پرداخت نشده و این موضوع مشکلات جدی را برای فوتبال به همراه داشته است.


قرارداد کی‌روش منعقد شده است
کپی رایت: منبع مطلب