خانه > سلامت > شفر؛ ستاره‌های نیمکت به هم رسیدند-سلامت

شفر؛ ستاره‌های نیمکت به هم رسیدند-سلامت


ورزش سه: دو سرمربی جذاب فوتبال ایران برای رسیدن به عنوانی می جنگند که امسال تمام هدف آنها برای حضور در لیگ برتر است.

 وینفرد شفر بعد از سومین برد متوالی با استقلال در لیگ و جام حذفی با حداقل اختلاف، در هفته دهم لیگ برتر برابر رقیب همیشگی خود به میدان می رود.

استقلال در دهمین دیدار لیگ برتری خود در خانه میزبان سپاهان است؛ دیداری که همواره جذابیت فوق العاده ای داشته و حالا با حضور امیر قلعه نویی در سپاهان، به مراتب جذاب تر از گذشته است

آبی های تهرانی کوتاه نمی آیند!

استقلال امسال باید مدعی لیگ برتر باشد؛ این خواسته هواداران بعد از 5 سال قهرمان نشدن در لیگ برتر است و البته شفر نیز سال گذشته نیز وعده هایی برای موفقیت در لیگ داده بود. آبی های تهرانی بعد از یک شروع نا امید کننده در لیگ، سه برد شیرین و سخت به دست آوردند و برای دیدار کلیدی با تیم قلعه نویی آماده می شوند. دیداری که عیار آبی ها را مشخص می کند.

چهارمین تقابل در یک سال و 20 روز!

امیر قلعه نویی برای چهارمین مرتبه برابر تیم شفر قرار می گیرد. بیشتر از هر مربی دیگری و البته در این مسیر کارنامه ای به مراتب بهتر از دیگران دارد. سرمربی سابق استقلال دو مرتبه موفق شده شفر را شکست دهد اما تنها برد شفر در این تقابل ها، هر دو برد امیر قلعه نویی را بی اثر کرده است.

قلعه نویی در لیگ برتر دو بر یک و در لیگ قهرمانان یک بر صفر تیم شفر را شکست داده اما شفر در لیگ قهرمانان 3 بر یک پیروز شد تا به این ترتیب با حذف ذوب آهن، انتقام سختی از سرمربی سابق آبی ها بگیرد.

پای کیک اند راش وسط می آید؟

قلعه نویی و شفر در یک جنگ سرد مقطعی هستند و در آستانه دیدارهای رو در رو، به این نبرد می پردازند. نبردی با طعم سبک فوتبال.

شفر عقیده دارد که تیم های قلعه نویی بازی کیک اند راش انجام می دهند که البته سبک فوتبال مطلوب شفر نیست و سرمربی استقلال خیلی آن را قبول ندارد و به همین دلیل چندین مرتبه نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

سبک بازی تیم قلعه نویی و البته استقلال شفر نسبت به فصل گذشته خیلی تغییر نکرده است و احتمالا در نشست خبری قبل و بعد از مسابقه، شاهد جدال بر سر کیک اند راش خواهیم بود.

این جدال، 6 امتیازی است!

هر دو تیم فصل گذشته در شرایطی به مصاف یکدیگر رفتند که تقریبا نبرد آنها در لیگ با قهرمانی پرسپولیس، خیلی اهمیت بالایی نداشت. امسال اما شفر و قلعه نویی مدعی جدی قهرمانی هستند و نمی خواهند اجازه هت تریک به برانکو بدهند.

این دیدار متفاوت از سه دیدار فصل گذشته، نبردی حیثتی برای عنوانی است که قلعه نویی و شفر هر دو آن را می خواهند. سپاهان در این دیدار نمی خواهد از کورس خارج شود و استقلال می جنگد تا خود را به یک مدعی جدی و تمام عیار تبدیل کند.


شفر؛ ستاره‌های نیمکت به هم رسیدند
کپی رایت: منبع مطلب