خانه > سلامت > قرعه سخت برای امامی و گلیج-سلامت

قرعه سخت برای امامی و گلیج-سلامت


خبرگزاری تسنیم: یونس امامی در 70 کیلوگرم و مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم آخرین آزادکاران ایران در مسابقات جهانی بوداپست هستند که از ظهر فردا (دوشنبه) به روی تشک می‌روند. این دو نماینده کشتی آزاد ایران عصر امروز رقبای خود را شناختند که همانند سایر ملی‌پوشان ایران قرعه دشواری دارند.

در وزن 70 کیلوگرم، یونس امامی در دور اول با سالکازانوف از اسلواکی مسابقه می‌دهد و در صورت پیروزی باید به مصاف یاکوبیشویلی، قهرمان سال 2017 جهان از گرجستان برود. تقریباً تمام کشتی‌گیران خوب 70 کیلوگرم نظیر جیمز گرین از آمریکا، گاژی ماگومداف از روسیه، اختیار نوروزاف از ازبکستان و مصطفی کایا از ترکیه در گروه امامی قرار دارند.

همچنین در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست به مصاف آلبوروف از آذربایجان می‌رود. گلیج در فینال جام یاشاردوغو 10 بر صفر به آلبوروف باخت. این کشتی‌گیر آذربایجانی در همین جام یاشاردوغو موفق شد کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا را هم مغلوب کند.

برنده کشتی گلیج و آلبوروف به مصاف برنده مسابقه کشتی‌گیران کره جنوبی و چین می‌رود. در گروه گلیج، عبدالرشید سعدالله‌یف، قهرمان جهان و المپیک از روسیه، ماگومد ابراگیموف از ازبکستان و اودیکادزه گرجستانی نیز حضور دارند و از این نفرات یک نفر فینالیست می‌شود.

در بالای جدول کایل اسنایدر آمریکایی کار راحتی برای فینالیست شدن دارد.


قرعه سخت برای امامی و گلیج
کپی رایت: منبع مطلب