خانه > سلامت > در رئال، جدایی رونالدو را به شوخی گرفته بودند-سلامت

در رئال، جدایی رونالدو را به شوخی گرفته بودند-سلامت

ورزش سه: یکشنبه هفته آینده اولین ال کلاسیکوی بدون رونالدو و مسی را تجربه خواهیم کرد. اتفاقی که پس از یازده سال رخ می دهد.

رونالدو تابستان امسال از رئال راهی یوونتوس شد و لیونل مسی هم شنبه شب در بازی با سویا به دلیل مصدومیت باید سه هفته به دور از میادین بماند.

وضعیت دو تیم در حال حاضر با یکدیگر متفاوت است. بارسا در صدر است ولی رئال در غیاب رونالدو دچار مشکلات گلزنی شده و بازی های خود را یکی پس از دیگری می بازد تا لوپتگی در آستانه اخراج قرار بگیرد.

در رئال، جدایی رونالدو را به شوخی گرفته بودند

خورخه والدانو که سال 1995 رئال را قهرمان لالیگا کرد، در مورد شرایط بد کنونی رئال گفت:« بزرگترین مشکل رئال، نداشتن یک مهاجم نوک متخصص است و این معضلی نیست که حتی جانشین لوپتگی بتواند آن را حل کند. گلزنی در فوتبال کار ساده ای نیست. ضمن اینکه خستگی ذهنی برخی بازیکنان رئال پس از جام جهانی را نیز نباید نادیده گرفت. مودریچ و واران از این حیث بیش از همه دچار مشکل هستند.»

والدانو در مورد اولین ال کلاسیکوی بدون رونالدو و مسی نیز گفت:« در بارسلونا به خاطر غیبت مسی نگران هستند و از اینکه بدون او باید در ال کلاسیکو بازی کنند، دچار ترس شده اند. در رئال هم که جدایی رونالدو را به شوخی گرفته بودند و حالا باید با وضعیت بد کنونی کنار بیایند.»


در رئال، جدایی رونالدو را به شوخی گرفته بودند
کپی رایت: منبع مطلب